PDA

View Full Version : گفتگو: با مسئولان سایت

mehrnoush
شنبه 01 آبان 1389, 18:08 عصر
این مسخره بازیا چیه شما مسئولین از خودتون درمیارین. من تاپیک زدم با این عنوان:
SQL Database in C#‎ 2010
خب وقتی سوال من راجع به SQL در زبان برنامه نویسی C#‎ هست من دیگه باید چه عنوانی بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
مگه مردم مسخره شما هستن یا وقتشونو از تو جوب پیدا کردن که این همه زمان تو سایت شما صرف کنن بعدش به همین راحتی بزنین تاپیک رو پاک کنین که از عنوان نامناسب و کلی استفاده شده؟
البته واسه شما که کاری نداره به سرعت نور همین تاپیک رو هم پاک می کنین :قهقهه:
بس کنید این مسخره بازیارو
آقای امیر اویسی که تاپیک منو به دلیل عنوان نا مناسب پاک کردی میشه به عنوان بهتری به من بدی که اگه گذاشتم همه ازش خوششون بیاد که یه دفه یکی دیگه نیاد پاکش کنه :متفکر:
به جون شما من 1ماه دارم سایت شما رو بالا پایین می کنم تا بالاخره بتونم این SQL و یاد بگیرم.

mehdi.mousavi
شنبه 01 آبان 1389, 18:22 عصر
سلام.
عنوانی که شما اینجا قرار داده اید، ده ها هزار تاپیک رو میتونه شامل بشه. بطور نمونه:

نمایش لودیگ هنگام Backup و restore کردن دیتابیس
مشورت درباره ی طراحی فرم و جدول مربوط به آن
پیشنهاد دباره نحوه انتقال داده
بازیابی عکس از دیتابیس
و ...

همه این عناوین میتونن زیر مجموعه "SQL Database in C#‎‎ 2010" قرار بگیرن، چرا که در بخش C# مطرح شده اند و سوالات به نوعی با بانکهای اطلاعاتی در ارتباطن! شما با خوندن پرسش و پاسخهای مطرح شده در اینجا نیست که میتونید SQL یاد بگیرید، شما باید یکی دو تا کتاب در زمینه SQL تهیه کرده و مطالعه کنید تا بتونید SQL یاد بگیرید.

در مورد عنوان بهتر هم میتونستید بطور نمونه از این عنوان استفاده کنید:

"مبتدی: چگونگی ذخیره داده های وارد شده در TextBox در بانک SQL Server"

موفق باشید.

Behrouz_Rad
شنبه 01 آبان 1389, 22:07 عصر
خواهرم من هم همین الان یکی از تاپیک هات رو حذف کردم. باور کن مرض ندارم اما این بار عنوانت مناسب بود اما محتواش نامناسب بود.

اهدنا الصراط المستقیم...

mehrnoush
شنبه 01 آبان 1389, 22:14 عصر
من وااقعا معذرت می خوام که با لحن بدی صحبت کردم. خیلی به سایت شما امید داشتم به خاطر حل مشکلم ولی وقتی دیدم که تاپیکم پاک شده انگار با گرز زدن تو سرم. معذرت می خوام. ولی وقتی عنوان مشخص هست که سوال در باره SQL هست دوستان که نباید از رو عنوان بفهمن سوال من چیه وقتی می بینن راجع به SQL در زبان #C میان تاپیک رو باز می کنن تا معلوم شه که سوال در باره ی چیه. من 4تا سوال با 4تا عنوان مختلف نوشتم که همش پاک شد.

Felony
یک شنبه 02 آبان 1389, 06:03 صبح
. ولی وقتی عنوان مشخص هست که سوال در باره SQL هست دوستان که نباید از رو عنوان بفهمن سوال من چیه وقتی می بینن راجع به SQL در زبان C#‎‎ میان تاپیک رو باز می کنن تا معلوم شه که سوال در باره ی چیه. من 4تا سوال با 4تا عنوان مختلف نوشتم که همش پاک شد.
مشکل فهمیدن دوستان نیست ، مشکل این هست که بعد ها کاربران تازه وارد وقتی تو سایت جست و جو میکنن با تاپیک هایی مواجه میشن که ربطه به موضوع مورد نظرشون نداره و به نتیجه دلخواه نمیرسن و برای سوالشون تاپیک جدیدی ایجاد میکنن در صورتی که ممکنه سوالشون همون سوال شما بوده باشه ولی چون شما عنوان مناسبی برای تاپیکتون انتخاب نکرده بودید در نتیجه جست و جوها نمایش داده نشده .

حمیدرضاصادقیان
یک شنبه 02 آبان 1389, 09:17 صبح
من وااقعا معذرت می خوام که با لحن بدی صحبت کردم. خیلی به سایت شما امید داشتم به خاطر حل مشکلم ولی وقتی دیدم که تاپیکم پاک شده انگار با گرز زدن تو سرم. معذرت می خوام. ولی وقتی عنوان مشخص هست که سوال در باره SQL هست دوستان که نباید از رو عنوان بفهمن سوال من چیه وقتی می بینن راجع به SQL در زبان C#‎ میان تاپیک رو باز می کنن تا معلوم شه که سوال در باره ی چیه. من 4تا سوال با 4تا عنوان مختلف نوشتم که همش پاک شد.

سلام.عنوانی که شما گذاشتید مثل این هست که تمام نویسنده های کتاب sql اسم کتابشونو بذارن SQL Server. حالا دیگه این خود شخص هست که زحمت بکشه بره از بین 100 تا کتاب بگرده ببینه کدومش مربوط به Admin کدام مربوط به Design کدام مربوط به olap,... هست.
قوانین سایت برای راحتی همه درنظر گرفته شده است.

علیرضا مداح
یک شنبه 02 آبان 1389, 09:22 صبح
سلام،
خوب به اندازه ی کافی مدیران و دوستان توضیحات را ارائه دادند، از این به بعد بنا به قانون، اگر نسبت به حذف پست/تاپیک خود اعتراض دارید، به مدیر مربوطه PM بدهید، در صورت لزوم پیگیری خواهد شد،/