PDA

View Full Version : مبدل ویندوز به داس

delphi_63102
شنبه 08 مرداد 1384, 20:04 عصر
با سلام
من یکسری رکورد دارم که در ویندوز ایکس پی در فایل Dbf ثبت شده میخوام این فایل رو به یک فایل Dbf در محیط داس تبدیل کنم با فونت ایران سیستم لطفل من رو راهنمایی کنید.
خیلی به این برنامه نیاز دارم

javad_hosseiny
شنبه 08 مرداد 1384, 23:08 عصر
با کمی دستکاری می تونید اون رو به محیط دلفی بیارید.
http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=25434

ssmehizadeh
یک شنبه 09 مرداد 1384, 05:53 صبح
البته برای تبدیل اطلاعات یک بانک به نوع دیگری از بانک میتونی از sql server استفاده کنی ....
در این زمینه بسیار پرقدرت و ساده عمل می کنه .

موفق باشی

delphi_63102
یک شنبه 09 مرداد 1384, 06:49 صبح
ببخشید دوستان
من برنامه ای دارم تحت ویندوز که هر روز در آن اطلاعات ثبت میشود من میخواهم بخشی از این اطلاعات رو به برنامه ای تحت داس بفرستم و این کار رو باید خود برنامه انجام بده بنابراین من نیاز به سورسی جهت تبدیل فونتهای ویندوز به داس دارم.
ممنون میشم اگر در این زمینه من رو راهنمایی کنید.

javad_hosseiny
یک شنبه 09 مرداد 1384, 07:20 صبح
لینک مربوطه نیز سورس برنامه است جهت تبدیل از ویندوز به محیط داس (کدپیچ ایران سیستم) (البته به زبان ویژوال فاکس) و تبدیل آن به سایر زبانها (وی بی - دلفی یا ...) مشکل نیست (چرا که از قابلیتی خاص در فاکس استفاده نشده و پس از متوجه شدن کلیت برنامه دستوراتش قابل انتقال به هر زبان دیگری هست) (هرچند قبلا من کد دلفی آن را نوشتم ولی متاسفانه موفق به پیدا کردنش نشدم در اولین فرصت که یافتمش براتون اینجا آپلود می کنم)

m-khorsandi
یک شنبه 09 مرداد 1384, 07:32 صبح
من چند سال پیش این کار رو انجام دادم، نمیدونم الان سورس رو دارم یا نه، ببینم اگه بود برات میفرستم.
اما در کل کار سختی نیست.

houshang.karami
شنبه 12 آذر 1384, 08:23 صبح
با سلام
می توانید از برنامه ای که من نوشتم استفاده کنید این برنامه اطلاعات شما را از بانک اطلاعاتی تحت داس مثل فاکس پرو و پارادوکس و فایل های متنی و فایل های CSV به ویندوز تبدیل می کند در ضمن برنامه عکس این حالت را نیز انجام می دهد
برنامه روی ترکیب حروف با اعداد و حروف انگلیسی هوشمند عمل می کند و سرعت بسیار خوبی هم دارد.
برای دانلود برنامه می توانید به لینک زیر مراجعه کنید
http://helia2000.tripod.com/index_files/Page944.htm