PDA

View Full Version : انتخاب Gui مناسب (فاکتور)

Delphi KDE
چهارشنبه 12 مرداد 1384, 20:14 عصر
با سلام

یکی از قسمتهای نسبتاء مشکل و پرکار برای (کاربران کم تجربه و یا کسانی که همیشه به دنبال انجام پروژه های موفق هستند)طراحان و برنامه نویسان انتخاب GUI یا (Graphic User Interface)مناسب میباشد در میان برنامه نویسی سیستم های دیتابیس مخصوصان سیستمهای حسابداری صدور فاکتور بسیار حائز اهمیت است
من هم زمانی که در حال طراحی فرم فاکتور بودم زمان زیادی را صرف این کار کردم از اینرو بر آن شدم تا تاپیکی را ایجاد و در ان اقدام به قرار دادن فرم های فاکتور نرم افزار های مختلف کردم تا بتواند به عنوان یک مرجع الگویی برای دیگر برنامه نویسان باشد زیرا متاءسفانه یک فرم استاندارد برای طراحی IDE کاربر وجود ندارد یا اگر وجود دارد ما برنامه نویسان ایرانی زیاد رعایت نمیکنیم و البته بعضی از کارفرمایان هم نیاز های عجیب و غریبی با ایده های متفاوت دارند به همین دلیل تصمیم گرفتم این تاپیک را ایجاد کنم تا دیگر دوستان هم تصاویری از فرم های فاکتور خود و یا فرم فاکتور نرم افزار های دیگری که به صورت بسته های نرم افزاری در بازار وجود دارند در این تاپیک قرار دهند اگر این عمل با استقبال کاربران مواجه شد اقدام به ایجاد بخشهای دیگر برای قسمت های مهم نرم افزار های دیگر (البته به کمک تمامی کاربران این انجمن) میکنیم امیدوارم با استقبال عمومی مواجه شود چون به نظر من واقعا IDE خیلی در موفقیت یک نرم افزار تاثیرگذار است

لطفا به علت متمرکز شدن مطلب این تاپیک را فقط به طراحی ظاهری فرم فکتور اختصاص دهید و در مورد فرم های دیگر در تاپیک های دیگر بحث خواهد شد

Delphi KDE
یک شنبه 16 مرداد 1384, 01:05 صبح
اینم دوتا فاکتور دیگه
اولی مربوط به نرم افزار حسابداری سامان است که در سه نسخه با قیمت های 2750000 و 4000000 و 7000000 ریال عرضه میشود و دومی مربوط به نرم افزار محاسب XP است که تنها 6000 تومان قیمت داره

Babak-Aghili
یک شنبه 16 مرداد 1384, 01:17 صبح
دستت درد نکنه .... ایده های جالبی گرفتم .

راستی دیدم که با همین ID ... در یک فروم دیگه هم عضو شده اید ... مبارکه !!!!

eniak.master
یک شنبه 16 مرداد 1384, 20:10 عصر
خیلی ممنون
واقعا یک خلاءی در این مورد احساس می شد .
لطفا ادامه دهید .
باز هم متشکرم