PDA

View Full Version : بروز خطا در هنگان دانلود فایلها

Harry
یک شنبه 06 مهر 1382, 17:38 عصر
بعضی از فایل ها رو که می خوام دانلود کنم این پیغام رو بهم می ده .

ضمیمه انتخاب شده دیگر وجود ندارد.

404 File Not Found: The File files/hugenum.zip does not exist.

معنیش چیه ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry:

کم حوصله
یک شنبه 06 مهر 1382, 22:29 عصر
:?:

مهدی کرامتی
دوشنبه 07 مهر 1382, 01:00 صبح
خوشبحالت که بعضی هاش گیر میده
ما که از دوروز است که این مشکل را داریم گفتیم شاید مثل همیشه سرورشون خرابه و چون سرعت ما هم پایین امده این مشکل را دارد نگوکه دیگران هم دارند :shock:
:oops:
آقا ما هر وقت اومدیم دلمون رو خوش کنیم یکی پیدا میشه حال ما رو بگیره. من یواش یواش دیگه دارم از این وضعیت خسته میشم. از یک طرف یکسره باید هوای سرور رو داشته باشم که بازی در نیاره و اگر درآورد یک شب تا صبح بیدار بمونم تا صبح که شما تشریف آوردید همه چی مرتب باشه، و وقتی هم تشریف آوردید این حرفها رو نثار ما میکنید.

نمیدونم، انگار اینجا کسی درباره بیان کردن مطالب با زبان خوش و تشکرآمیز چیزی نشنیده... :!: 8)

Harry
دوشنبه 07 مهر 1382, 14:56 عصر
با سلام و عرض خسته نباشید .
آقای کرامتی من به نوبه خود از زحمات بسیار شما قدردانی می کنم .
باور کنید که این انجمن بسیار عالی است و من که تا به حال مثل این رو هیچ جایی ندیده ام و اگر انتقادی هم میشه می خواهیم ضعف ها رو بهتون بگیم تا شما در جهت بهبود آنها اقدام نمایید و این نیز فقط به خاطر این است که ما(حداقل من یکی ) این انجمن را خیلی دوست داریم و میخواهیم که هر روز بهتر شده و مشکلاتش برطرف شود .
ارادتمند شما

M-Gheibi
دوشنبه 07 مهر 1382, 16:46 عصر
با سلام و عرض خسته نباشید .
آقای کرامتی من به نوبه خود از زحمات بسیار شما قدردانی می کنم .
باور کنید که این انجمن بسیار عالی است و من که تا به حال مثل این رو هیچ جایی ندیده ام و اگر انتقادی هم میشه می خواهیم ضعف ها رو بهتون بگیم تا شما در جهت بهبود آنها اقدام نمایید و این نیز فقط به خاطر این است که ما(حداقل من یکی ) این انجمن را خیلی دوست داریم و میخواهیم که هر روز بهتر شده و مشکلاتش برطرف شود .
ارادتمند شما
من با آقای هری کاملاً موافقم.
آقای هری ولی جدی داره گریم میگیره :wink: :)

Harry
دوشنبه 07 مهر 1382, 19:55 عصر
آقای غیبی فکر نمی کردم اینقدر احساساتی باشی که اینقدر زود گریت میگیره :cry: :cry:
وقتی گفتی داره گریم می گیره قلبم جریحه دار شد . :( :(

کم حوصله
دوشنبه 07 مهر 1382, 23:10 عصر
:arrow:

مهدی کرامتی
سه شنبه 08 مهر 1382, 11:00 صبح
بحث سر چگونه صحبت کردن است. حتما این رو شنیدید که بنشین، و بفرما و بتمرگ هر سه یک معنی رو میده، اما طرز بیانشون متفاوته. بیان کردن یک مطلب اگر طعنه‌آمیز باشه باعث ناراحتی میشه، اما اگه ملایم مطرح شه اثر موردنظر را میگذاره.

کم حوصله
سه شنبه 08 مهر 1382, 18:48 عصر
:idea:

shaniaki
سه شنبه 08 مهر 1382, 23:08 عصر
با عرض ادب:
بنده یک پیشنهادی دارم: بهتر است جناب اسیستنت (دام الله ظله العالی) در سایت یک قسمت مربوط به مشکلات و خرابی ها و ... سایت درست کنند مخصوص هرگونه طعنه- فحش- حال گیری- نیمه خالی لیوان رو دیدن- گریه برای ایشان- دوختن قلب جریهه دار شده- صحبت غیر تشکرآمیز و ... تا هم ملت بروند آن جا هر چه دلشان می خواهند بگویند(آخه ایرانی ها اگه روزی سه چهار تا فحش به روسا و مسولین و ... ندهند روزشان شب نمی شود) و هم جناب اسیستنت محترم با «نخواندن» آن بخش مکدر نشوند.
توضیح: من در زندگی روزمره از این پیشنهاد ها گه گاه می دهم ولی نمی دانم چرا بعدش بقیه یه جوری نگاهم می کنند. به جان شما پیشنهاد بالا را اگر یک بار دیگر بخوانید به فواید متعدد نهفته در آن پی می برید. الا ای حال تصمیم با شماست.

یه عشق برنامه نویسی خفن