PDA

View Full Version : پیشنهاد پروژه

f_naderi
پنج شنبه 04 آذر 1389, 20:27 عصر
سلام من می خوام یک پروزه برای دوره کارشناسی انجام بدم ولی نمی دونم چه موضوعی رو انتخاب کنم لطفا یک راهنمایی بفرمایید(البته پروژه زیاد سنگین نباشه چون هم من زیاد وقت ندارم و هم اینکه اطلاعاتم در زمینه ی پی اچ پی زیاد نیست)

funpatogh
جمعه 05 آذر 1389, 00:13 صبح
یک سایت خبری بنویسید

سلیمانی پور
جمعه 05 آذر 1389, 09:16 صبح
سلام
به نظرم اگر یک سایت ساده یا نوعی وبلاگ ساده با امکانات زیر بسازید پروژه مناسبی خواهد بود:
امکان ارسال مطلب جدید
امکان حذف و ویرایش مطالب سابق
امکان ارسال، حذف و ویرایش پیوندها
درج تاریخ ارسال و نام نویسنده در بالا یا پایین هر مطلب
امکان لاگین کردن مدیر سایت و تعریف مدیر جدید
یک گالری ساده

موفق باشید

UnnamE
جمعه 05 آذر 1389, 11:43 صبح
درود
به نظر من پرو‍ژه ساخت بلاگ در 15 دقيقهCakePHP رو انجام بدي خيلي راحتي
براحتي هم ميتوني يه سري امكانات بهش اضافه كني
امكاناتي كه دوست بالا سري من هم گفت همه رو تو همين 15 دقيقه به سيستم اضافه ميكني در ضمن برنامه نويسي mvc انجام ميدي..

xoogle.ir
جمعه 05 آذر 1389, 14:35 عصر
به نظر من هم همون سایت خبری رو بنویسید با امکانات کامل مدیریتی!

funpatogh
جمعه 05 آذر 1389, 15:15 عصر
یک سایت خبری بهترین تمرین برای شما خواهد بود چون هم میتونید این پروژه رو خیلی حرفه ای و هم خیلی ساده بنویسید

f_naderi
جمعه 05 آذر 1389, 18:23 عصر
با تشکر از همه ی دوستان
یک سوال داشتم (البته میدونم خیلی بچه گانه است ) ، یک سایت خبری باید به سرعت به روز بشه می خوام بدونم که چطور این لینکها رو تغییر میدن(چه عنوان لینک رو و چه محتوای لینک رو یعنی هر بار که می خوان متن جدیدی رو وارد کنن به کدهای HTML رجوع میکنن و اونجا متن رو عوض میکنن یا به صورت دیگه) ببخشید من خیلی مبتدی هستم. اگه فایل اموزشی در این زمینه دارید ممنون میشم در اختیارم قرار بدید.

mirzajavad
جمعه 05 آذر 1389, 18:54 عصر
خوب اگر قرار بود اين كار رو بكنن ديگه اسمش dynamic نبود همون طور كه مشخصه php يك زبان وپيا و منعطف هستش
يعني وقتي شما يك سيستم مينويسي يك بخش مديرتي مثل سيستمهاي وبلاگدهي داري كه ميتواني هر روز مطالب جديد رو به سايت اضافه كني

shahriyar3
جمعه 05 آذر 1389, 18:54 عصر
با تشکر از همه ی دوستان
یک سوال داشتم (البته میدونم خیلی بچه گانه است ) ، یک سایت خبری باید به سرعت به روز بشه می خوام بدونم که چطور این لینکها رو تغییر میدن(چه عنوان لینک رو و چه محتوای لینک رو یعنی هر بار که می خوان متن جدیدی رو وارد کنن به کدهای HTML رجوع میکنن و اونجا متن رو عوض میکنن یا به صورت دیگه) ببخشید من خیلی مبتدی هستم

مثل همینجا که جواب و تایپ میکنی بعد پست میزنی چاپ میشه تاپیکت
خبر هم همینجوریه یه نفر باید اخبار و بتایپه یا کپی کنه
البته راه های دیگه ای هم هست مثل خوندن از فایل یا خوندن از xml
ولی حالت نرمالش اینه که یه html editor در اختیار خبرنگار یا ادمین سایت میزاری که از اونجا متن و ارسال میکنی.
البته به نظر من با این وضعی که شما دارید یه پروژه ساده تر بردارید به نفعتونه:چشمک:

f_naderi
جمعه 05 آذر 1389, 19:07 عصر
فکر کنم شما درست میگید این پروزه برای من که مبتدی هستم شاید سنگین باشه ولی اگه یک فایل آموزشی که به صورت قاعدهمند توضیح داده باشه ولو اندک باشه رو مطالعه کنم فکر کنم بتونم انجامش بدم

shahriyar3
جمعه 05 آذر 1389, 19:23 عصر
فکر کنم شما درست میگید این پروزه برای من که مبتدی هستم شاید سنگین باشه ولی اگه یک فایل آموزشی که به صورت قاعدهمند توضیح داده باشه ولو اندک باشه رو مطالعه کنم فکر کنم بتونم انجامش بدم
دوست عزیز
امیدوارم که بتونه بهتون کمک کنه!:چشمک:
http://www.injaa.byethost9.com/download/PHP_farsi_Ebook.zip
http://www.injaa.byethost9.com/download/chapter-1.pdf
http://www.injaa.byethost9.com/download/learningphp.pdf

mirzajavad
جمعه 05 آذر 1389, 19:24 عصر
فكر نكنم به اين سادگي باشه
شما چقدر فرصت دارين ؟
با چه زبانهايي كار كردين ؟
اگر پايه قوي داشته باشين كارتون ساده تره

f_naderi
جمعه 05 آذر 1389, 19:44 عصر
تا پایان ترم . این پروژه حتما باید با پی اچ پی باشه چون برای این درس می خوامش

ravand
جمعه 05 آذر 1389, 22:04 عصر
بعضی دوستان پروژه های سختی بهتون پیشنهاد دادن در صورتی که شما گفتید که مبتدی هستید به نظر من یه فرم ثبت نام درست کن که متن و عکس ارسال کنه به بانک اطلاعاتی و یه قسمت مدیریت و جستجو در بانک اطلاعاتی و بک آپ گرفتن از اون رو بساز کار تمومه . خیلی هم ساده است می تونی کدهاش رو توی همین سایت پیدا کنی. :لبخند: