PDA

View Full Version : سوال: نمایش اطلاعات در کرستال ریپورت

mohammad kafiyan
دوشنبه 15 آذر 1389, 18:19 عصر
با سلام به دوستان برنامه نویس یک مشکل برایم پیش آمده
در فرم یک crystalReportViewer1 اضافه کردم و در فرم load از کدهای زیر استفاده کردم ولی متاسفانه از 10 رکوردی که در database وجود داره فقط رکورد اول را نمایش می دهد
لطفا بگیید چه کار کنم نیاز مبرم باید پروژه را تحویل بدهم

da = new SqlDataAdapter("select radif as radif,id as id,date1 as date1,show_type as show_type,type_defaee as type_defaee,count_boy as count_boy,count_all as count_all,count_tokhm as count_tokhm,count_larv as countlarv,count_shafireh as count_shafireh,jameyat as jameyat,date2 as date2,shoocer as shoocer,khamir as khamir,mojoodi as mojoodi,dadeshodeh as dadeshodeh,[product] as [product],product_all as product_all,bardasht as bardasht,jamavari as jamavri,ghab as ghab,discription as discription FROM kandoo order by id", con);
con.Open();

da.Fill(dss,"kandoo");
rpt.SetDataSource(dss);
crystalReportViewer1.ReportSource = rpt;
con.Close();

:گیج::اشتباه:

mmd2009
دوشنبه 15 آذر 1389, 21:54 عصر
با سلام

چرا کوئری رو اینطوری نوشتی ؟

خیلی ساده تر میتونی بنویسی. بعدش دوباره چک کن.

mohammad kafiyan
دوشنبه 15 آذر 1389, 22:00 عصر
خیلی ساده تر میتونی بنویسی چطوری ؟
سلام دوست عزیز من تا به حال این کار نکرده بودم در یکی از تایپیک ها نمونه برنامه ای را پیدا کردم که با کریستال کار کرده بود و طبق همان مراحل کریستال را ساختم و به کمک همان دستورات که در بالا بوده نمایش می دهم و راسیتش من ناشی هستم اگر می توانید کمک کنید که چه طوری باید کد نویسی کنم

mohammad kafiyan
دوشنبه 15 آذر 1389, 22:20 عصر
دوست برنامه آماده شده باید تحویل بدهم ، فقط در قسمت کریستال مشکل پیدا کردم و این است که یک کریستال ریپورت به صورت wizard و اتصال آن را هم با dataset انجام دادم و بعد به برنامه اضافه کردم و جدولم را طراحی کردم که شامل 21 فیلد میباشد و یک فرم به برنامه اضافه کردم و crystalReportViewer1 به فرم اضافه کردم و در فرم load جهت نمایش اطلاعات فیلدها که کد نویسی به صورت بالا نوشتم استفاده کردم ولی از بین 10 رکورد که در database ذخیره شده فقط یک رکورد نمایش می ده و این برای من جای تعجب داره چون طبق برنامه نمونه که گفتم پیش رفتم اون برنامه تمام رکورد را نمایش می ده ولی از من با این مشکل مواجهه شده(فقط من از َAD.net استفاده کردم او از oledb استفاده کرده)

hossin.esm
دوشنبه 15 آذر 1389, 23:53 عصر
من فکر کنم مشکل در مکان رکورد ها در کریستال ریپورت باشه . چک کن ببین رکورد ها در بخش detail باشه.