PDA

View Full Version : جستجو در جدول ونمایش اطلاعات بر اساس تاریخ وموضوعی مشخص

aspppsa
سه شنبه 16 آذر 1389, 11:28 صبح
سلام
سوالی که داشتم اینه1 textboxشامل موضوع نامه و دو textboxدیگر که تاریخ مارو در 1محدوده مشخص میکند را داخل فرم قرار داده ایم.
من میخاستم زمانی که دکمه search را کلیک کردم داخل یک gride view یا data table اون سری از نامه هارو براساس موضوع و range تاریخی که مشخص کردیم را نمایش بدهد.
ممنون میشم از راهنماییتان.

ali.hojjati
سه شنبه 16 آذر 1389, 15:45 عصر
شما می بایست در جمله ای که اتصال رو تعریف می کنید به چند پارامتر فیلتر کنید.
می تونید از لینک موجود در امضای بنده برنامه بانک اطلاعاتی رو دریافت کرده و کد خودتون رو تولید کنید.

mansourii
سه شنبه 16 آذر 1389, 17:07 عصر
متوجه نشدم كه چي گفتيد!

منظورتون مثل اينه:
Textbox1 = شامل شماره دانشجويي دانشجويان
TextBox2 = تاريخ ثبت نام دانشجويان
حالا وقتي دكمه Search رو كليك ميكنم بر اساس تاريخ دانشجوياني كه ثبت نام كردند رو در ديتاگريدويو نشون بده
__________________________________________________ _____________________________________________
يا اينكه منظورتون مثل:
(( دانشجويان مشروطي رو بر اساس شماره دانشجويي و تعداد مشروطي آنان و بر تفكيك آدرس منزل آن ها جستجو شود ))
اگه منظورتون اوليه كه خيلي سادست . كافيه يكم دقت به كئوريتون داشته باشيد (Select)

اما اگه موضوع دوميه : بايد توي DataBase تون كليد خارجي تعريف كنيد كه بر اساس تفيك نيز جستجو كند.
اگه بگيد منظورتون كدومه شايد بتونم كمكتون كنم.(براتون برنامه) ميزارم

aspppsa
چهارشنبه 17 آذر 1389, 12:25 عصر
سلام
ممنونم از زحمتتون.دوست دارم واسه هردوشون واسم مثال وتوضیح بزارین.ولی منظوره بنده به اولی بیشتر میخورد.اگه زحمتی نیست کاملا در این مورد واسم توضیح بزارین.من در این راه آماتور هستم.مرسی:خجالت:

ali_najari
چهارشنبه 17 آذر 1389, 14:21 عصر
دوست عزيز براي جستوجو و دريافت اطلاعات از بان اطلاعاتي كافيه كه از دستوري شبيه به دستور زير استفاده كنيد!

"Select * From TBL Where StudentId=" & textbox1.text & " And Tarikh='" & Textbox2.text & "' Order By Tarikh ASC"