PDA

View Full Version : سوال: آموزش استفاده از قفل tiny

saied7468
شنبه 20 آذر 1389, 11:03 صبح
سلام
از دوستان کسی هست که با این قفل کار کرده باشه .
من از سورسی که خود شرکت منشور سیمین گذاشته توی سایتش استفاده می کنم اما هر کاری می کنم با پیغام خطا :

Class not registered (Exception from HRESULT: 0x80040154 (REGDB_E_CLASSNOTREG))
رو برو می شم .

سورس رو هم ضمیمه کردم اگه می شه یه نگاهی بهش بندازید و منو راهنمایی کنید
ممنون

ایمان مدائنی
شنبه 20 آذر 1389, 11:17 صبح
Aوست عزيز اول از همه فايل هاي ocx را رجيستر كردي ؟
دوم از همه من آموزششو تو سايت گذاشتم
اسمش اينه آموزش كار با قفلهاي سخت افزاري جست و جو كن پيدا ميكني
اگه سوالي هم داري بزار تا جوابشو بهت بدم
از كدوم ورژن استفاده مي كني ؟
tiny hide ؟
براي رجيستر كردنش فايلي را كه ضميمه كردم در جايي از كامپيوترت بزار بعد از منوي start گزينه run رو بزن بعد تايپ كن regsvr32 بعد يك فاصله بعد فايل بكش داخل run و رها كن بعد ok كن رديفه
اگه از ويندوز 7 استفاده ميكني بايد با admin‌وارد شي

63446

saied7468
شنبه 20 آذر 1389, 14:00 عصر
بازم سلام
من همه اونکارایی که گفته بودید انجام دادم الان سورسی که قبلا ضمیمه کرده بودم درست کار می کنه.
حالا مشکل اینجاست که من وقتی از کد های که داخل سورس نوشته توی برنامه خودم استفاده می کنم با پیغام زیر رو برو می شم :

Exception of type 'System.Windows.Forms.AxHost+InvalidActiveXStateEx ception' was thrown.

این پیام رو وقتی به این قطعه کد می رسه میده :

axTiny1.Initialize = true;

saied7468
شنبه 20 آذر 1389, 17:11 عصر
اساتید لطفا کمک کنید

k1csharpdeveloper
شنبه 14 اسفند 1389, 14:17 عصر
سلام من در ویندوز xp تونستم فایل tiny.ocx رو اجرا کنم در قسمت run ولی در ویندوز 7 اینکار را انجام میدم ولی نصب نمیشود و خطای من رفع نمیشود همین کار را روی یکی از سرورهایی که پشتیبانی میکم هم نصب کردم و اجرا نمیشود چون Windows2008server است

adibadm
شنبه 14 اسفند 1389, 14:48 عصر
دوست عزیز اول Tiny.ocx رو به Toolbare اضافه کن.یه آبجکت به تولبار اضافه می شه اونو روی فرم قرار بده و روی اون کار کن.اینم بگم به محض اینه روی فرم بزاریش دیگه Anchor فرم از کار می فته
جهت اضافه کردن tiny.ocx به toolbar:
روی toolbar رایت کلیک و انتخاب گزینه ChoosItems بعد در پنجره باز شده به بخش Com ها برو و اونجا فایل tiny.ocx رو انتخاب کن

نکته:فایل tiny.ocx ظاهرا چند ورژن داره من خودم سه ورژنشو دارم که حجم فایل هاش 132 , 156 ,236 هستش.من هر کاری کردم فقط تونستم با 132 کار کنم.قفل هم تازه خریدم.

ایمان مدائنی
شنبه 14 اسفند 1389, 15:12 عصر
در ويندوز 7 قضيه فرق داره
بايد با ادمين وارد بشي