PDA

View Full Version : نیاز به مدرس

jannati
دوشنبه 24 مرداد 1384, 08:27 صبح
با سلام به همه دوستان
اولا خدمت مدیر قسمت بگم که لطفا این تاپیک رو حذف نکنن.چون حس کردم بیشتر sql serverکارها اینجا سر میزنن این تاپیک رو اینجا مطرح کردم.
دوما به یک آقا برای تدریس خصوصی sql serverنیازمندیم.(مکان:شهرک غرب ، درصورت توافق قابل تغییر است ).دوستانی که مایلند لطفا تعداد جلسات و مبلغ و هرچی رو که لازم میدونن یا به بنده pmبزنن یا همینجا بزارن.
بازم از مدیریت بخش ممنونم

Kamyar.Kimiyabeigi
دوشنبه 24 مرداد 1384, 08:38 صبح
درود
آقای جنتی من به شما آقای ثباتی رو پیشنهاد میکنم ایشون در زمینه sql به نظر من فوق العاده هستن البته ایشون خودشون کلاسهای عمومی دارن شما می تونین به id ایشون پیغام بدین
موفق باشین

jannati
دوشنبه 24 مرداد 1384, 12:14 عصر
ممنونم.بله ایشون خیلی وارد هستند.اما فکر میکنم مشغله کاریشون زیاد باشه و برای خصوصی درس دادن وقت نداشته باشن.
در ضمن خواهشا خانم جنتی!این درسته!

Hamedm
دوشنبه 24 مرداد 1384, 20:35 عصر
سلام

من به شما آقای پرویز آقاصادقی رو پیشنهاد میکنم. به جرات میتونم بگم ایشون یکی از اساتید SQL Server ایران هستند. اگر در کلاس ایشون شرکت کنید متوجه میشید من دارم چی میگم.

ایشون در موسسه فراتر از دانش واقع در میدان فاطمی کلاس دارند. جناب آقاصادقی یک کلاس Design و یک کلاس Admin دارند. کلاس Design حدود 60 تا 65 ساعته با قیمت 180000 تومان و کلاس Admin ایشون هم 60 تا 65 ساعته با قیمت 200000 تومان است.

آدرس: تهران - میدان فاطمی - کوچه کامران - پلاک 32 - موسسه فراتر از دانش.
اگه رفتید سلام منوهم حتما به ایشون برسونید.

در پناه حق موفق باشید و پرتوان