PDA

View Full Version : سوال: میخواهم که برنامه ام بدون نصب ActiveX بتواند به درستی کار کند؟!!!

BORHAN TEC
سه شنبه 14 دی 1389, 22:47 عصر
سلام :قلب:

من برنامه ای دارم که به یک ocx وابسته است. موقعی که من در یک حساب کاربری Limit وارد می شوم و برنامه را اجرا می کنم، در صورتی که ocx رجیستر نشده باشد برنامه ام با یک خطا متوقف می شود. توجه کنید که من نمی خواهم که کاربر را ملزم به نصب برنامه کنم و می خواهم که کاربر با یک کپی کردن برنامه را بتواند در یک حساب کاربری Limit هم اجرا کند.

لطفاً راهنمایی کنید.

Nima NT
چهارشنبه 15 دی 1389, 11:15 صبح
این برنامه (http://www.hefaz-security.ir) میتونه کارتون رو راه بندازه ...

مهران رسا
چهارشنبه 15 دی 1389, 14:00 عصر
نمی خواهم که کاربر را ملزم به نصب برنامه کنم . می خواهم که کاربر با یک کپی کردن برنامه را بتواند در یک حساب کاربری Limit هم اجرا کند.
کاری که نرم افزار نصب انجام میده رو خود برنامه باید انجام بده . یعنی همون رجیستر کردن OCX ها . البته من در مورد اینکه میشه در حساب Limited کامپوننت ثبت کرد اطلاعی ندارم .

h_mohamadi
پنج شنبه 16 دی 1389, 12:05 عصر
به نظر من هم بهتره خود شما اول اجرا برنامه چک کنيد اگر ocx رجيستر نبود ريجستر کنيد که مشکل نخورد

BORHAN TEC
جمعه 17 دی 1389, 01:17 صبح
این برنامه میتونه کارتون رو راه بندازه ...
تشکر...
مقالات نوشته شده توسط گروه شما را در مورد نرم افزار دیدم. برنامه نوشته شده توسط گروه شما امکانات بسیار جالبی دارد (احتمالاً جزو بهترین نرم افزارهای ساخته شده در این زمینه در دنیا است. :کف:
ولی من می خواهم نحوه کد نویسی را در این مورد بیاموزم.
البته برای من اجباری ندارد که فایل ocx در حتماً در فایل exe قرار بگیرد(لاقل فعلاً که اینطور است :چشمک:)، اگر این فایل ocx در کنار برنامه باشد و برنامه بدون رجیستر کردن آن ocx بتواند از آن استفاده کند کافی است. (برای استفاده از یک شی COM)