PDA

View Full Version : تلفظ فارسي متن

Reza,M
چهارشنبه 15 دی 1389, 23:01 عصر
با سلام
من براي تلفظ انگليسي متن از برنامه زير استفاده ميكنم آيا براي تلفظ فارسي متن هم راهي وجود داره ؟

mostafabestman
پنج شنبه 16 دی 1389, 00:45 صبح
فینگلیش تایپ کن خوب...فارسی فکر نکنم بتونی پیدا کنی.چون حتی برنامش هم پیدا نیست/البته فکر کنم..

mtorabi
پنج شنبه 16 دی 1389, 00:49 صبح
من یه بار تو یه پروژه ازم از این شیرین کاری ها خواستن مجبور شدم یه کلاس واسش بنویسم
البته کلاس من تنها کاری که می کردم این بود که رشته فارسی رو به فینگلیش تبدیل می کرد و بعد اونرو می خوند... ناگفته نماند این کلاس و نه هیچ برنامه دیگه ای "محمد" رو "mohammad" تلفظ نمی کنه بلکه "MHMD" تلفظ خواهد کرد البته اگه کاربر دقیقا بنویسه "مُحَمَّد" تلفظ صحیح رو انجام می ده
اگه می بینی با این اشکال باز هم می تونی ازش استفاده کنی بگو بگردم از تو بکاپم پیداش کنم و آپلود کنم

Reza,M
پنج شنبه 16 دی 1389, 14:30 عصر
فینگلیش :اشتباه: !
يعني ميخوايد بگيد كه هيچ راه حلي براي تلفظ فارسي نيست ؟

parsidev
پنج شنبه 16 دی 1389, 23:45 عصر
سلام
باید خودتون دست به کارشید برای تولید یه چنین ابزاری

با احتراک

Navid Asadi
شنبه 18 دی 1389, 14:03 عصر
چرا هست اما باید پول پاش داد نرم افزاری در این مورد هست که متن رو براش میخونی تایپ میکنه و قابلیت خوندن متن رو هم داره فکر کنم بالای 500 تومان پولشه مسلما من هم اگه بنویسم میفروشم رایگان نمیزارمش!
برای این که محمد رو درست بخونه باید یه بانک بهش بدی و این جور چیز ها رو براش تعریف کنی که خودش محمد رو به مُحَمَّد تبدیل کنه!

Reza,M
شنبه 18 دی 1389, 14:54 عصر
500 تومان !:متفکر: زياد نيست ؟

Navid Asadi
شنبه 18 دی 1389, 22:07 عصر
یک نمونه برای مجلس نوشته شد که سخن رانی ها رو تایپ کنه!
این نرم افزار اینقدر قوی بود که میتونست اگه چند نفر همزمان سخن رانی کنن تا حدود زیادی تشخیص بده قیمت چند میلیونی هم داشت! مجلس خرید یا نه نمی دونم!
فکر کنم 500 تومان ارزون هم باشه چون وقتی یه خدمات کامپیوتری این رو بخره تو یه ماه پولش در میاد چون مدت زمان تایپش کلی کوتاه میشه!