PDA

View Full Version : چه لینوکسی میتونم نصب کنم؟

Masuod
چهارشنبه 26 مرداد 1384, 18:05 عصر
سلام
من تا به حال از لینوکس استفاده نکردم یک بار هم که خواستم نصب کنم موفق نشدم نمیدونم چرا اما خلاصه اینکه علاقمند شدم ..
من سیستمی که بزای اینکار انتخاب کردم یه+ athlon AMD 2600 که نمیدونم اصلا مشکلش از AMD بودنش بود یا تنضیماتش فرق میکرد

آقا خلاصه یکی بگه من چی کار بکنم یککمم لینوکسی بشم...

someCoder
جمعه 28 مرداد 1384, 14:51 عصر
من خودم فقط با Fedora کار کرده بودم و الانم با SuSE 9.3 کار میکنم. خیلی راحت و user friendly هست. فکر میکنم تو هم با SuSE راحت باشی.

hosseinzadeh
شنبه 29 مرداد 1384, 15:18 عصر
فکر نکنم هیچ یک از توزیعات لینوکسی با رایانه ی شما ناسازگار باشند.من از زوزه 9.1 به همراه Athlon 2600 استفاده می کنم.فدورا و سایر توزیعات هم نباید قاعدتا مشکلی داشته باشند.

ice_evil
جمعه 04 شهریور 1384, 04:01 صبح
suse 9.3 نصب کن و با اون شروع یاد گیری رو.

mnajafi
جمعه 18 شهریور 1384, 13:21 عصر
سلام سیتم من یهamd 1700xp هستش ومن می خوام fedora core 3 روش نصب کنم.تمام detectهاش براحتی انجام می شه ولی وسط کار به یکی از فایلها خطا میده ودیگه نصب نمی شه.ولی روی سیستم intel خیلی راحت نصب واجرا می شه.من به هیچ قیمتی نمی خوام cpuرو تبدیل به اینتل بکنم لطفا راهنمایی بکنید.

oxygenws
جمعه 18 شهریور 1384, 13:25 عصر
میشه اسم فایل رو بنویسی؟؟
به نظر میرسه یکی از فایل ها رو سی دی های نصبت مشکل داشته باشه و مستقیما ربطی به پردازنده ات نداره.

mnajafi
یک شنبه 20 شهریور 1384, 08:45 صبح
نه دوست عزیز مشکل از cdنیست چون همون رو روی سیستم اینتل نصب کردم خیلی راحت وسریع نصب شد.فکر میکنی ایراد از بایوس باشه.آخه دیگه updateنمی شه.

oxygenws
یک شنبه 20 شهریور 1384, 09:47 صبح
فایل هایی که برای پردازنده اینتل ریخته میشه می تونه با فایل هایی که برای پردازنده AMD ریخته میشه متفاوت باشه :)
احتمال داره از خیلی چیزا باشه، از هارد، از بایوس و ...