PDA

View Full Version : سوال: آيا سايت ايراني معتبري كه با silverlight درست شده باشه رو مي شناسيد

e.Rezaei
شنبه 18 دی 1389, 10:11 صبح
سلام
در بحثي كه با يكي از دوستان متخصص در حوزه برنامه نويسي، مبني بر استفاده از سيلور لايت داشتم ، ايشون اذعان داشتند كه خيلي زوده كه ما بخوايم از سيلور در ايران استفاده كنيم ، چون هنوز بستر هاي مناسب براي اين تكنولوژي فراهم نشده ، خيلي از شركت هاي بزرگ در ايران كه هيچ ، در دنيا هنوز به سيلور با اينكه امكانات جديدي براش معرفي شده مهاجرت نكردن ، چه رسد به ما كه تنها نامي از سيلورلايت شنيديم .از تمامي دوستان خواهش كنم اگه سايت ايراني رو مي شناسيد رو معرفي كنند .
موفق باشيد و خدانگهدار

welcome
شنبه 25 دی 1389, 11:07 صبح
سلام
........
به این آدرس رجوع کنید

http://khedmat.mashhad.ir/

sunn789
یک شنبه 26 دی 1389, 08:42 صبح
سلام
اگه نگاه کنی هنوز خود ماکروسافت هم سایتاش رو تماماً با silverlight طراحی نکرده نظر من اینه که تو ایران و یا بهتر بگم برا سایتهایی که قراره از ایران دیده شن از silverlight به دلیل سرعت کم اینترنت و اینکه باید کاربران به نرم افزار که هنوز شناخته شده نیست رو نصب کنن استفاده نکنین
اما اگه قراره برا کشور های دیگه طراحی کنی میشه روش حساب کرد.
البته این نظر منه از لحاظ تجاری گفتم.

mahan62
دوشنبه 27 دی 1389, 23:04 عصر
سیلورلایت فقط به جهت طراحی سایت نیست و مقدمه اون برای ایجاد سیستمهای نرم افزاری تحت وب هست و پیش فرض این مساله هم وجود ارتباطات بدون دقدقه است. مثلا یک سیستم اتوماسیون یک سازمان که بر پایه وب بنا شده باشه. همچنین میشه گفت زمانی که بخواهیم وبسایتهایی سفارشی با امکانات و کنترلهای ویژه ای رو ایجاد کنیم که در روشهای معمولی نیاز به برنامه نویسی پیچیده است یا امکان پذیر نیست استفاده از سیلورلایت بهترین گزینه است.
در آخر هم با توجه به سیستم کشینگ برنامهای تحت سیلورلایت فقط در اولین نمایش دچار مشکل حجم سایت هستیم و در بازدیدهای آتی با طراحی خوب سرعت بارگذاری به مراتب بهتر از سیستم های قبلی خواهد بود

mahan62
چهارشنبه 29 دی 1389, 22:09 عصر
یک ادرس از سایت دوستان
WWW.PFAZAR.IR
که در سیلورلایت طراحی شده است

e.Rezaei
دوشنبه 25 بهمن 1389, 08:07 صبح
با سلام و تشكر
از دوست عزيزمون welcome (http://barnamenevis.org/member.php?42885-welcome) خيلي ممنونم سايت خيلي خوب و جالبي رو معرفي كردن . نمي تونم بگم بهترين سايت ايراني باسيلور بود ولي بهتريني بود كه من ديده بودم . باز هم خيلي ممنون . منتظر آدرس هاي ديگه هستم. موفق باشيد

سلام
........
به این آدرس رجوع کنید

http://khedmat.mashhad.ir/

e.Rezaei
دوشنبه 25 بهمن 1389, 08:11 صبح
با سلام و تشكر از همراهي شما
ببخشيد من سايتو ديدم ، ولي متاسفانه با كليك كردن روي دكمه هاش هيچ اتفاقي نمي افتاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یک ادرس از سایت دوستان
WWW.PFAZAR.IR
که در سیلورلایت طراحی شده است

e.Rezaei
دوشنبه 25 بهمن 1389, 08:24 صبح
با سلام و تشكر از همراهي شما
بااين نظر شما كه مي گيد

اگه نگاه کنی هنوز خود ماکروسافت هم سایتاش رو تماماً با silverlight طراحی نکرده .
اصلاً موافق نيستم . فكر نمي كنم اين در مورد سايت هاي جديدش صدق بكنه .
موفق باشيد

e.Rezaei
دوشنبه 25 بهمن 1389, 08:27 صبح
با سلام
از همراهي همه دوستاني كه به اين تايپك جواب دادن خيلي ممنونم و صميمانه قدرداني مي كنم
ببخشيد خيلي وقته به تايپك سر نزدم واقعاً شرمنده ام . ولي اميدوارم لينك هاي ديگه اي بچه ها بزارن
موفق باشيد و خدانگهدار