PDA

View Full Version : DateTime Picker فارسی

arashjoon
یک شنبه 19 دی 1389, 23:18 عصر
سلام
خواهشأ یه کامپوننت datetime picker فارسی با تاریخ شمسی واسم بزارین بتونم ازش تو نسخه 2010 استفاده کنم تا حالا هر چی دیدم نقص داشتن بد جوری کارم گیره دمتون گرم:لبخندساده:
اگه ممکنه برنامشو نزارین dll باشه که ازش استفاده کنم به صورت usercontrol ممنون

reza_edu
یک شنبه 19 دی 1389, 23:54 عصر
سلام این همون چیزی هست که میخواستی (البته از نظر عملکرد) من خودم به همچین چیزی نیاز داشتم چیزی که شبیه خود دیتایم پیکر ویژوال اما پیدانکردم اما این بد نبود ولی یه عیب های داره که (شایدم من بلد نبودم تغییر بدم) یکی اینکه به فارسی (الفبا) ماه هارو نشون نمیده تاریخ امروز رو نشون میده اما جمعه هارو با رنگ متفاوت نشون نمیده (یا من بلد نیستم تنظیم کنم) ایام هفته رو نشون میده بصورت کامل یه مشکل کوچیک داره که زیاد مهم نیست اما اولا که بلد نبودم چه جوری کلک بزنم حسابی اعصابم رو خورد کرده بود تا جای که میخواستم بیخیالش بشم اما تونستم حلش کنم حالا اون چی بود؟ خوب زمانی که میخواستم تا مرحله به مرحله برنامه رو تریست کنم نمیتونست برنامه صفحه رو نشون بده و میگفت که یه مشکل اسمبلی داره ! حالا نمیدونم این اشتباه از کجا آب میخوره اما یه مسیر رو هم نشون میده که به نظر من درایو شخص تولید کنندش هست اما خیالت راحت تو برنامه اصلی هیچ مشکلی نداره و جوابشو داده البته برای من نمیدونم کی نوشته ولی کارش خوب بوده اما بازم خودم قصد دارم تا یه دیتا تایم پیکر کوپ خود ویژوال بسازم(اگه عمری باقی باشه و سوادی برای نوشتن) کلاس تبدیل تاریخ رو که نوشتم تا ببینم خدا چی میخواد سرتو دیگه زیاد درد نمیارم خواستم تا قبل از استفاده بگم چه ویزگی هائی داره امتحان کنی بد نیست . امید وارم که نحوه اضافه کردنش رو بلد باشی اما اگه نبودی از تولز باکس ->چوز ایتم -> تب داتنت -> بروز رو انتخاب کن و اضافه کن تو همون تولباکس هست موفق باشی.
از دوستا اگه کسی نویسنده این دل ل رو میشناسن معرفی کنن ممنون میشم.

arashjoon
دوشنبه 20 دی 1389, 12:14 عصر
داداش دمت گرم چیز خوبی بود حداقل از اونای دیگه که خیلی بهتر بود

amirafshari
چهارشنبه 04 مرداد 1391, 15:32 عصر
سلام دستت درد نکنه.چیز با حالی بود .ممنون.فقط یه سوال.اگخ بخوام روز هفته رو بهم بده از چه دستوری باید استفاده کنم.همچین property ای داره؟اگه راهنماییم کنی ممنون میشم!!

ok.baby
شنبه 16 دی 1391, 00:31 صبح
سلام این همون چیزی هست که میخواستی (البته از نظر عملکرد) من خودم به همچین چیزی نیاز داشتم چیزی که شبیه خود دیتایم پیکر ویژوال اما پیدانکردم اما این بد نبود ولی یه عیب های داره که (شایدم من بلد نبودم تغییر بدم) یکی اینکه به فارسی (الفبا) ماه هارو نشون نمیده تاریخ امروز رو نشون میده اما جمعه هارو با رنگ متفاوت نشون نمیده (یا من بلد نیستم تنظیم کنم) ایام هفته رو نشون میده بصورت کامل یه مشکل کوچیک داره که زیاد مهم نیست اما اولا که بلد نبودم چه جوری کلک بزنم حسابی اعصابم رو خورد کرده بود تا جای که میخواستم بیخیالش بشم اما تونستم حلش کنم حالا اون چی بود؟ خوب زمانی که میخواستم تا مرحله به مرحله برنامه رو تریست کنم نمیتونست برنامه صفحه رو نشون بده و میگفت که یه مشکل اسمبلی داره ! حالا نمیدونم این اشتباه از کجا آب میخوره اما یه مسیر رو هم نشون میده که به نظر من درایو شخص تولید کنندش هست اما خیالت راحت تو برنامه اصلی هیچ مشکلی نداره و جوابشو داده البته برای من نمیدونم کی نوشته ولی کارش خوب بوده اما بازم خودم قصد دارم تا یه دیتا تایم پیکر کوپ خود ویژوال بسازم(اگه عمری باقی باشه و سوادی برای نوشتن) کلاس تبدیل تاریخ رو که نوشتم تا ببینم خدا چی میخواد سرتو دیگه زیاد درد نمیارم خواستم تا قبل از استفاده بگم چه ویزگی هائی داره امتحان کنی بد نیست . امید وارم که نحوه اضافه کردنش رو بلد باشی اما اگه نبودی از تولز باکس ->چوز ایتم -> تب داتنت -> بروز رو انتخاب کن و اضافه کن تو همون تولباکس هست موفق باشی.
از دوستا اگه کسی نویسنده این دل ل رو میشناسن معرفی کنن ممنون میشم.

من ویژوال استودیو 2008 دارم. چرا وقتی میارمش تو فرم ارور میده ؟ :ناراحت:

فرید نجفلو
شنبه 16 دی 1391, 02:01 صبح
سلام
یکی از دوستان زحمت کشیدن یکی نوشتن
من خودم استفاده کردم خوبه
فقط باید با VS 2010 به بالا و فریم ورک 4 یا 4.5 استفاده بشه

این تاپیک (http://barnamenevis.org/showthread.php?327976)

دکمه تشکر به خاطر زحماتشون فراموش نشه:چشمک:

sarbazgomnam
چهارشنبه 27 آذر 1392, 12:42 عصر
سلام.چرا من وقتی می خوام دیتا تایم پیکر به عنوان تکس باکس مقدار بگیره نمی گیره باید چه کدی براش بنویسم.؟؟؟؟؟

sagggad
چهارشنبه 27 آذر 1392, 12:46 عصر
بهترین تقویم HM-FarsiCalendar هستش:
از لینک زیر دانلودش کن و اگه خوب بود تشکریادت نره!!!!!:لبخندساده:
لینک دانلود:114103
موفق باشید