PDA

View Full Version : Decode کردن فایل گردش مالی

MOJTABAATEFEH
پنج شنبه 23 دی 1389, 18:49 عصر
سلام دوستان عزیز کسی تابحال با فایل هایی که بانک تجارت(مورد من مال بانک تجارت نمیدونم شاید بانک های دیگه هم ارائه بدن) در خصوص گردش مالی شرکت بهشون میده که باید به اداره مالیات ارائه بدن کار کرده این فایل به صورت کد شده و در فایل DAT ذخیره میشه حالا احتیاج به Decode کردنش پیدا کردیم برای ثبت در دفاتر خودمان و حسابداری داخلی شرکت ولی خود بانک گفت که نرم افزار ما اینکار را انجام نمیده و فقط خروجی میده شاید شعبه مرکزی استان بتواند ولی متأسفانه شعبه مرکزی هم نتوانست یک شرکت هم نرم افزاری را داشت که اینکار را انجام میداد و فایل های خودشان را Decode میکرد ولی فایل ما رو نتوانست آیا راهی سراغ دارین برای Decode کردن این فایل؟

با تشکر

hossein_h62
پنج شنبه 23 دی 1389, 23:00 عصر
سلام
فایلهای بانک تجارت که مربوط به واریزهای گروهی هست رو من کار کردم.اونها هم فایل Dat هستن.ساختارشون هم خیلی پیچیده نیست.یه فایل متنی هست که پسوندش dat میشه.حالا اگه ممکن که نمونه فایل رو بزارید تا ساختارش رو بررسی کنیم.

MOJTABAATEFEH
جمعه 24 دی 1389, 12:31 عصر
دوست عزیز نمونه فایل رو اینجا میزارم ممنون از توجهتون منتظر پاسخ شما هستم

با تشکر

khoshblagh
شنبه 25 دی 1389, 13:29 عصر
با سلام خدمت دوست غزيز
من از بانک تجارت ماهانه جهت مغايرت گيري حسابهاي شرکت يک فايل با پسوند dat ميگيرم که ساختار تکس دارد و اطلاعات آن فايل از طريق برنامه به بانک برنامه انتقال و مغايرت گيري انجام ميشود. ولي در اين فايل پيوست پست قبلي ظاهرا اطلاعاتي ديگري بايد باشد که با قايل مورد استفاده برنامه من فرق دارد
به هر حال اگر بتوانيد با بانک مورد اشاره تماس بگيريد احتمالا اطلاعات بيشتري بتوانيد بدست آوريد .

MOJTABAATEFEH
پنج شنبه 30 دی 1389, 13:19 عصر
ممنون دوست عزیز ولی خود بانک هم نتوانست کاری بکند لطفا پست اول رو مجددا ملاحظه بفرمایید شما با چجور برنامه فایل رو میخونید؟

با تشکر

MOJTABAATEFEH
سه شنبه 05 بهمن 1389, 12:29 عصر
کسی از دوستان با این فایل ها تابحال کارنکرده؟

با تشکر