PDA

View Full Version : سوال: سوال در مورد DEVEXPRESS

Hossenbor
جمعه 24 دی 1389, 16:52 عصر
سلام من از کامپوننتهای دیو اکسپرس استفاده می کننم آیا برای اجرای این کامپوننتها باید دیو اکسپرس نصب بشه اخه من یک برنامه ساختم روی ویندوز دیگری امتحان کردم با خطا مواجه شد

Sahand_Hj
جمعه 24 دی 1389, 17:27 عصر
باید assembly های مورد نیاز برنامه رو بهش اضافه کنی.

hadi-z
جمعه 24 دی 1389, 17:49 عصر
سلام من از کامپوننتهای دیو اکسپرس استفاده می کننم آیا برای اجرای این کامپوننتها باید دیو اکسپرس نصب بشه اخه من یک برنامه ساختم روی ویندوز دیگری امتحان کردم با خطا مواجه شد

سلام
برای اجرای برنامت کافیه روی فایل های dll ای که مربوط به دیو اکسپرس است و در References ها موجود هستند راست کلیک کنید و properties را انتخاب کنید و خاصیت copy local و specific Version را برابر True قرار بدید.
همین....

موفق باشید

Hossenbor
جمعه 24 دی 1389, 18:53 عصر
آیا میشود کامپوننتها رو به فایل اضافه کرد راستی به نظر شما کدوم شرکت بهترین کامپوننتها رو داره منظورم جانوس ,جاک کد,تلریک,...

hadi-z
جمعه 24 دی 1389, 20:26 عصر
آیا میشود کامپوننتها رو به فایل اضافه کرد

منظورتونو متوجه نشدم

به نظر شما کدوم شرکت بهترین کامپوننتها رو داره منظورم جانوس ,جاک کد,تلریک,...

من خودم Telerik رو ترجیح میدم

sajadjamalian
جمعه 24 دی 1389, 21:39 عصر
سلام،
با اینکه من خودم ترجیح میدم زیاد از کامپوننت استفاده نکنم، ولی کامپوننت های شرکت telerik کامپوننت های جالبی هستند.

Hossenbor
شنبه 25 دی 1389, 19:33 عصر
سلام خدمت همه بچه ها وآقا هادی و تشکر از بچه ها به خاطر پاسخشون منظورم از کامپوننتها این بود که آیا میشود آنها را داخل فایل اجرایی گذاشت یا همون بود EMBBED کرد و همچنین فایلهای اصلی مثل SYSTEM.DLL یا system.windows.forms.dll
سوال دوم اگر نت فریمورک نصب نباشد میشود بدون نصب نت فریمورک فایلهای مذکور منظورم system.dllو سایر فایلها را به مسیر نت فریمورک انتقال داد وفایلها را dll ها را رجیستر و برنامه را اجرا کرد

Nima NT
شنبه 25 دی 1389, 20:41 عصر
سلام خدمت همه بچه ها وآقا هادی و تشکر از بچه ها به خاطر پاسخشون منظورم از کامپوننتها این بود که آیا میشود آنها را داخل فایل اجرایی گذاشت یا همون بود EMBBED کرد و همچنین فایلهای اصلی مثل SYSTEM.DLL یا system.windows.forms.dll
سوال دوم اگر نت فریمورک نصب نباشد میشود بدون نصب نت فریمورک فایلهای مذکور منظورم system.dllو سایر فایلها را به مسیر نت فریمورک انتقال داد وفایلها را dll ها را رجیستر و برنامه را اجرا کرد

این برنامه (http://www.hefaz-security.ir) میتونه این کار رو براتون انجام بده.

hadi-z
شنبه 25 دی 1389, 22:44 عصر

اگه اون خاصیت هارو true کنی خودش در Bin ایجاد میشه