PDA

View Full Version : فايل بانك ملت ( ساخت فايلهاي واريز گروهي و حواله گروهي بانك ملت)

hrj1981
یک شنبه 26 دی 1389, 07:57 صبح
اولین نرم افزار تخصصی تولید همزمان فایلهای واریز گروهی و حواله گروهی ویژه بانک ملت (http://hrjsoftware.ir/blog/?page_id=430)
بهترین ابزار جهت پرداختهای گروهی اعم از حقوق ، سود سهام و …

تولید فایلهای واریز گروهی و حواله گروهی طبق استاندارد بانک ملت
قابلیت منحصر بفرد تولید همزمان فایل واریز گروهی (جهت انتقال وجه از طریق سامانه داخل شعب ) و فایل حواله گروهی ( جهت انتقال وجه از طریق بستر اینترنت بانک ملت )
قابلیت منحصر بفرد ارسال پیامک به ذینفع های سند
قابلیت منحصر بفرد ارسال ایمیل به ذینفع های سند
قابلیت چاپ سندها به عنوان ضمائم سندهای حسابداری
پشتیبانی آنلاین و آفلاین
محیطی کاربر پسند و ساده
قیمت بسیار مناسب در مقابل کارایی فوق العاده

وقت طلاست ، ما با فایل بانک ملت وقت را به شما هدیه می دهیم
http://hrjsoftware.ir/blog/images/57Box_1.png

MoReNu
چهارشنبه 17 دی 1393, 22:04 عصر
سلام دوست عزیز یک سوال فنی در مورد فایل واریز گروهی مورد قبول در بانک رو داشتم

برنامه ای که برای ساخت فایل مورد قبول در بانک هست عیبش اینه که فایل note جهت درج اطلاعات قبول نمی کنه ولی مزیت بزرگش اینه که هر تعداد هم که باشه بانک قبول می کنه جهت واریز کردن

و برنامه ای هم که بانک ملت ارائه کرده برای حواله گروهی تحت اینترنت یک مزیت که داره اینه که از طریق فایل note می شه اطلاعات رو واردش کرد و عیب بزرگی که داره اینه که روزانه بیش تر از 500 نفر رو نمی شه با این فایل ها در حواله اینترنتی حواله کرد

حالا می خواستم بدونم تفاوت این 2 فایل در چی هست؟! چون از نظر محتوایی، فایل ها کاملا شبیه هم هستن و فقط در نام فایل هست که مغایرت دارن!

که در فایل حواله گروهی نام به صورت ELFL13931017.pay هست و فایل مورد قبول بانک به صورت FL931017.PAY هستش

البته من یک بار تست کردم و فایلی رو که نرم افزار حواله گروهی ساخت رو نامش رو تغییر دادم و فرستادم به بانک و سیستم بانک این فایل رو قبول نکرد و تنها تغییری که من در نام فایل نتونستم اعمال کنم پسوند pay هست که در فایل مورد قبول بانک با حروف بزرگ نوشته شده، این پسوند رو چطوری به حروف بزرگ تغییر بدم و آیا با این تغییر، بانک این فایل رو قبول می کنه دوست عزیز؟

تشکر از وقتی که می زارید ;)

hrj1981
سه شنبه 23 دی 1393, 21:53 عصر
سلام و وقت شما هم بخیر
فایلهایی که از طریق اینترنت حواله میشن تو یک قسمت از ساختارشون با فایلهایی که از طریق شعبه حواله میشن تفاوت دارن (به عبارت بهتر فایلهایELFL یه ساختار کمتر از فایلهای FL دارن)
در مورد تعداد تراکنش به نظر خودم از نظر امنیتی این محدودیت بانک برای حواله های اینترنتی قائل شده . خودمم چند بار ایمیل زدم که حداقل تعداد انتخاب فایل را از یکی بیشتر کنن که متاسفانه پاسخی ندادن