PDA

View Full Version : مشکل با نصب RAD Studio XE

AliReza Vafakhah
دوشنبه 27 دی 1389, 18:38 عصر
سلام دوستان

قبل از ایجاد تاپیک جستجو زدم اما به نتیجه نرسیدم.

دوستان Iso دلفی XE را از این (http://altd.embarcadero.com/download/delphicbuilder/xe/delphicbuilder_xe_win.iso) آدرس دانلود کردم و هنگام نصب ابتدا Microsoft J# Runtime 2 را خواست که نصب کردم بعد این مشکل اصلاح شد اما در مرحله Install فایل ها حالا به این مشکل برخورد کردم و نمی دونم چی رو می خواد دانلود کنه ؟

تصویر مرحله نصب رو قرار دادم

vcldeveloper
دوشنبه 27 دی 1389, 21:49 عصر
اگر همه پیش نیازهایش در سیستم شما نصب نباشند، سعی میکنه آنها را از اینترنت دانلود کنه.

AliReza Vafakhah
دوشنبه 27 دی 1389, 22:33 عصر
اگر همه پیش نیازهایش در سیستم شما نصب نباشند، سعی میکنه آنها را از اینترنت دانلود کنه.
آقای کشاورز این پیشنیازها چیست ؟

AliReza Vafakhah
دوشنبه 27 دی 1389, 22:45 عصر
آقای کشاورز لیست پیش نیازها را یافتم باز نصب میکنم تا ببینم چی مشیه

Prerequisites: The product requires a number of prerequisites that are automatically installed on your system during the install process if they are not already present. Also, if you do not have the Microsoft .NET Framework on your system, Microsoft .NET Framework 3.5 will be installed with the product.

Prerequisites include the Microsoft .NET Framework 2.0 SP1 Redistributable Package, Microsoft Visual J# version 2.0 Redistributable Package, Microsoft Data Access Components (MDAC) 2.8, Microsoft Core XML Services (MSXML) 6.0, and the Language Pack for MS .NET Framework 2.0.

AliReza Vafakhah
سه شنبه 28 دی 1389, 02:21 صبح
آقا مجددا همون پیغام ظاهر میشه تمام پیش نیازها هم نصب شده اند نمیدونم دیگه چی رو میخواهد ؟
این طور که تو تصویر پست اول گذاشتم یک فایل English.7zip هست که باید دانلود بشه ، والا این که دیگه نسخه کامل بود دانلود کردم ، این بازی هایی که درمیاره دیگه چیه؟

vcldeveloper
سه شنبه 28 دی 1389, 14:13 عصر
من همچین مشکلی باهاش نداشتم. خب شما اجازه بدید اون فایل رو دانلود کنه، ببینید بعد از اون هم باز مشکلی ایجاد میشه؟

AliReza Vafakhah
سه شنبه 28 دی 1389, 15:14 عصر
من همچین مشکلی باهاش نداشتم. خب شما اجازه بدید اون فایل رو دانلود کنه، ببینید بعد از اون هم باز مشکلی ایجاد میشه؟

آخه مشکل اینجاست که چیزی دانلود نمیکنه و هرچی OK را کلیک میکنم مجددا پنجره مربوطه باز میشه.(حتی از و@@#پ@@#ن هم به دلیل محدودیت IP ایران برای محکم کاری استفاده کردم )

فکر کنم این بیمزه بازی را خود Embarcadero در آورده تا حال اونهایی که مثل من میخوان از دلفی کرک شده استفاده کنه بگیره!!!

آقای کشاورز شما هم از سایت Embarcadero فایل iso را دانلود کرده اید؟

vcldeveloper
سه شنبه 28 دی 1389, 17:59 عصر
فکر کنم این بیمزه بازی را خود Embarcadero در آورده تا حال اونهایی که مثل من میخوان از دلفی کرک شده استفاده کنه بگیره!!!
شما که هنوز کرک نکردید، تا Embarcadero بخواد حال شما رو بگیره. فعلا دارید یک نسخه Trial رو نصب می کنید.

آقای کشاورز شما هم از سایت Embarcadero فایل iso را دانلود کرده اید؟
بله.

Mahmood_M
سه شنبه 28 دی 1389, 19:03 عصر
بهتره نسخه Lite اش رو گیر بیارید و نصب کنید ، کمبود عمده اش نبود Help هست ، وگرنه کمبود دیگه ای حس نمی کنید ، بدون نیاز به هیچ دردسری قابل استفاده هست ، حجمش هم خیلی کمتره و به راحتی می تونید توی اینترنت پیداش کنید ، موفق باشید ...

AliReza Vafakhah
سه شنبه 28 دی 1389, 19:58 عصر
بهتره نسخه Lite اش رو گیر بیارید و نصب کنید ، کمبود عمده اش نبود Help هست ، وگرنه کمبود دیگه ای حس نمی کنید ، بدون نیاز به هیچ دردسری قابل استفاده هست ، حجمش هم خیلی کمتره و به راحتی می تونید توی اینترنت پیداش کنید ، موفق باشید ...

مشکل اینجاست که یک شب سیستمم روشن بود و در حال دانلود Iso مربوطه بوده و حالا...

آقای کشاورز میشه لینک Iso را قرار بدهید.تشکر

hp1361
سه شنبه 28 دی 1389, 21:01 عصر
سلام

آیا Microsoft Visual J# 2.0 Redistributable روی سیستمتون نصبه؟

AliReza Vafakhah
سه شنبه 28 دی 1389, 22:46 عصر
سلام

آیا Microsoft Visual J# 2.0 Redistributable روی سیستمتون نصبه؟

بله دوست عزیز نصبه (آرشیوش با حجم حدود 4 مگابایت بود که نصب کردم)

AliReza Vafakhah
چهارشنبه 29 دی 1389, 22:12 عصر
دوستان متوجه شدم که چی شده Iso دانلود شده ، خراب دانلود شده بود و البته من هم از دلفی Lite که دوستمون آقای مهری (http://barnamenevis.org/member.php?16833-Mahmood_N) فرمودند دانلود کردم و استفاده میکنم.