PDA

View Full Version : ارتباط با دستگاه POS

jas1387
پنج شنبه 30 دی 1389, 17:06 عصر
با عرض سلام خدمت دوستان

من دارم برنامه فروشگاهی می نویسم و می خواهم وقتی مشتری به صورت کارتی پرداخت کرد مبلغ به صورت خودکار در فیلد مبلغ قرار گیرد ، آیا میشه با دستگاه پوز ارتباط برقرار کرد ، آخه من شنیدم که امنیتی هست و بانک اجازه نمیده آیا این حرف صحت داره ، خب ما که کاری به پردازش های سمت سرور نداریم من فقط اطلاعاتی که برمی گرداند را می خواهم همان چیزی که چاپ میشه

منتظر راهنمایی شما هستم.

jas1387
جمعه 01 بهمن 1389, 13:15 عصر
سلام

کسی نظری نداره ؟؟!!؟؟

amireto
جمعه 01 بهمن 1389, 13:45 عصر
سلام خسته نباشید
من هم دنیال این مسئله هستم اگه جوابو پیدا کردی به ما هم بگو !
من تو نمایشگاه الکامپ امسال با نماینده بانک پارسیان یه مشاوره کوچیک کردم اون میگفت چنین کاری امکان داره باید با بانک صحبت کنیم
من بعداز اون به دلیل مشغله کاری فرصت نکردم پیگیری کنم البته به این مورد نیاز دارم چون خیلی فوری نبود و مشغلم زیاد فعلا دنبالش نرفتم !

nanosoftco
پنج شنبه 21 بهمن 1389, 15:49 عصر
دوستان یه چیزیرو باید در نظر نگه دارین برنامه هایی که با بانک و مسائل امنیّتی ارتباط دارن هی وقت نمیشه به راحتی براشون برنامه نوشت ! برای ایکه همچین برنامه ایرو پیاده سازی کنیم باید از شرکت پشتیبان بانک مورد نظر توابع مورد نظرشو بخریم !

m.soleimani
پنج شنبه 21 بهمن 1389, 17:04 عصر
با عرض سلام خدمت دوستان

من دارم برنامه فروشگاهی می نویسم و می خواهم وقتی مشتری به صورت کارتی پرداخت کرد مبلغ به صورت خودکار در فیلد مبلغ قرار گیرد ، آیا میشه با دستگاه پوز ارتباط برقرار کرد ، آخه من شنیدم که امنیتی هست و بانک اجازه نمیده آیا این حرف صحت داره ، خب ما که کاری به پردازش های سمت سرور نداریم من فقط اطلاعاتی که برمی گرداند را می خواهم همان چیزی که چاپ میشه

منتظر راهنمایی شما هستم.

خوب این اصلن ربطی به دستگاه pos نداره شما توی یه تکست باکس جمع کل خریدهای مشتری را محاسبه کن و اگر طرفت درخواست داد که با کارت پرداخت کنه برای اپراتور یه چک باکس قرار بده تا ثبت کنه که این فروش با کارت انجام شده حالا اگر چندتا کارت‌خوان مختلف از بانک‌های دیگه داری یه کامبوباکس هم قرار بده تا نوع بانکش را معین کنه و در صورت نیاز بعد از پرداخت شدن برگه مربوط به فروشنده یه کد پی‌گیری داره اون کد را هم توی یه تکست باکس که براش قرار دادی وارد می‌کنه.

موفق باشی./

amir65gh
دوشنبه 16 اسفند 1389, 09:17 صبح
من این کار را انجام دادم . اول با بانک صحبت کردم که از گفتن نام این بانک معذورم. اونها یه DLL به من دادن و من روی اون DLL برنامه نوشتم و دستگاه Pos به نرم افزار من متصل شد.
موفق باشید.

علیرضا حسن زاده
یک شنبه 10 اردیبهشت 1396, 21:47 عصر
همه بانک ها برای دستگاه هاشون الان SDK دارن DLL هم دارن البته شما بیشتر با DLL باید کار کنی تمام مستندات رو هم میدن برین به بانک مربوطه درخواست بدین فایلها رو تحویل بگیرن کاره ساده ای هست