PDA

View Full Version : راهنمایی کنید چطور ... ؟

abdollahi
سه شنبه 01 شهریور 1384, 00:12 صبح
من یه برنامه جاوا دارم که از بین رکوردهای ذخیره شده تو بانک اس کیو ال، رکوردهایی رو انتخاب کرده و یه فیلد تکست اونها رو تو سایت نمایش می ده. تا اینجا مشکلی نیست، حالا می خوام اینکار رو بر اساس شرط تاریخ انجام بده که مشکل دارم .
اولا تاریخ بصورت شمسی تو فیلد تاریخ ذخیره شده ، ثانیا با تابع پرشیا (persia API) که تو محیط دات نت نوشته شده، به فارسی تبدیل شده که من نمی تونم ازش تو جاوا استفاده کنم. لطفا راهنمایی کنید چطور میشه یه کلاس دات نت رو تو جاوا استفاده کرد؟.

mohsen_movahed
یک شنبه 23 اردیبهشت 1386, 17:19 عصر
سلام دادا
شرمنده این API Persia.net اگه داری میتونی برام میل کنی
خیلی آقای
کارم گیر قربونت:چشمک:
Mail : Daltonboys2002@hotmail.com

achilles
سه شنبه 25 اردیبهشت 1386, 00:08 صبح
من یه برنامه جاوا دارم که از بین رکوردهای ذخیره شده تو بانک اس کیو ال، رکوردهایی رو انتخاب کرده و یه فیلد تکست اونها رو تو سایت نمایش می ده. تا اینجا مشکلی نیست، حالا می خوام اینکار رو بر اساس شرط تاریخ انجام بده که مشکل دارم .
اولا تاریخ بصورت شمسی تو فیلد تاریخ ذخیره شده ، ثانیا با تابع پرشیا (persia API) که تو محیط دات نت نوشته شده، به فارسی تبدیل شده که من نمی تونم ازش تو جاوا استفاده کنم. لطفا راهنمایی کنید چطور میشه یه کلاس دات نت رو تو جاوا استفاده کرد؟.
سلام
پیشنهاد من اینه:
اول با یه چیزی مثل Reflector کد های اون DLL دات نت رو بکش بیرون.
بعد GrassHopper رو داونلود کن و یه پروژه ی Class Liberary درست کن. حالا کدهای اون DLL رو بریز توی این کلاس لایبراری.
GrassHopper به شما اجازه میده که دات نت بنویسی و جاوا تحویل بگیری!!!

یه فایل JAR بهت بر میگردنه که میتونی به پروزه ات اضافه کنی...