PDA

View Full Version : مبتدی: نماش اطلاعات پایگاه داده با استفاده ار تگ <form>

shohreh.jahanmehr
دوشنبه 04 بهمن 1389, 22:28 عصر
سلام .بچه ها من می دونم که با table چه جوری اطلاعات پایگاه داده رو نشون بدم.اما با <form> نمیدونم.لطفا راهنماییم کنید.در ضمن واسه گذاشتن logo و تبلیغات و همینطور لینک هایی که در هر صفحه تکرار میشه و جای بدون تغییر دارند چه دستوری از css را باید بنویسم.فوری به جواب نیاز دارم.:گریه:

mehdi.mousavi
دوشنبه 04 بهمن 1389, 23:57 عصر
سلام .بچه ها من می دونم که با table چه جوری اطلاعات پایگاه داده رو نشون بدم.اما با <form> نمیدونم.لطفا راهنماییم کنید.در ضمن واسه گذاشتن logo و تبلیغات و همینطور لینک هایی که در هر صفحه تکرار میشه و جای بدون تغییر دارند چه دستوری از css را باید بنویسم.فوری به جواب نیاز دارم.:گریه:

سلام.
اگر میدونید چطوری اطلاعات رو بصورت Table نشون بدید، طبیعتا باید بدونید چطور همون Table رو میشه درون یک Form Tag قرار داد... حقیقتش متوجه سوالتون نمیشم. فرض کنید Code Block ای داریم که اطلاعات رو از بانک دریافت میکنه و اونها رو در یک Table قرار میده و Render میکنه. کافیه تا قبل از این Code Block، یک Form Tag ایجاد کنید و Tag مزبور رو نیز پس از Code Block ببندید. اگر سوالتون رو دقیقتر بپرسید (یا کدی اینجا برای روشن شدن مساله ارسال کنید)، میتونم بهتر و دقیقتر راهنمایی کنم.

موفق باشید.

پاورقی: این جمله یعنی چی؟ "همینطور لینک هایی که در هر صفحه تکرار میشه و جای بدون تغییر دارند چه دستوری از css را باید بنویسم."

shohreh.jahanmehr
سه شنبه 05 بهمن 1389, 22:35 عصر
سلام.تو تگ table با استفاده از دستورات asp اطلاعات جدول را فراخوانی میکنم.اما میخوام مثل vb 1 یکی از فیلدهای یک رکورد را انتخاب کنم مثلا با combobox و بقیه فیلدهای رکورد روی lable هایی نمایان بشه .
"همین سایت عکس ها یا لینک هایی دارد که در هر صفحه ای از سایت میریم تکرار میشه . یعنی یک style مشخصی رو در تمامی صفحات فراخوانی می کند .اطلاعاتی درین موضوع میخوام که بدون script باشه یا حداقل با vbscript در حد مبتدی.ممنون.