PDA

View Full Version : سوال: ارسال sms از سیستم به موبایل با کد

oranoos
چهارشنبه 06 بهمن 1389, 09:08 صبح
سلام
دوستان من می خوام یه برنامه بنویسم که از طریق اون بشه از سیستم یه پیغام خاص رو بگیره و به موبایل بفرسته (موبایل کنار سیستم نیست یعنی هر نقطه کشور می تونه باشه)ولی متاسفانه نمیدونم چه ابزاری نیاز داره و چطور باید شروع کنم ، اگه در این مورد راهنمایی بفرمایید ممنون می شم.

mansourii
چهارشنبه 06 بهمن 1389, 09:45 صبح
سلام
دوستان من می خوام یه برنامه بنویسم که از طریق اون بشه از سیستم یه پیغام خاص رو بگیره و به موبایل بفرسته (موبایل کنار سیستم نیست یعنی هر نقطه کشور می تونه باشه)ولی متاسفانه نمیدونم چه ابزاری نیاز داره و چطور باید شروع کنم ، اگه در این مورد راهنمایی بفرمایید ممنون می شم.
چه جور پیغام خاصی ؟؟ در عنوان گفتید SMS ! / منظورتون چیه موبایل کنار سیستم نیست و در هر نقطه کشور میتونه باشه؟!:متفکر:

hossein-khoshseyar
چهارشنبه 06 بهمن 1389, 10:07 صبح
سلام
با این که خیلی گنگ توضیح دادید و درست معلوم نیست که می خواید چیکار کنید
اما این طوری که من متوجه شدم شما باید یه موبایل بغل سیستم بزارید تا هر موقع که خواستید بتونه به اون موبایل وم شما اطلاعات بفرسته
البته میشه به جای موبایل از جی اس ام مودم هم استفاده کرد
اما به نظر من یه موبایل 30 تومنی هم خیلی ارزون تر در میاد هم بی دردسر تره

alirezash
چهارشنبه 06 بهمن 1389, 13:38 عصر
سلام دوست عزیز .
لطفاً با شماره زیر تماس بگیر تا راهنمایی های لازم را برات انجام بده
09392784248

مرتضی تقدمی
چهارشنبه 06 بهمن 1389, 15:01 عصر
سلام دوست عزیز .
لطفاً با شماره زیر تماس بگیر تا راهنمایی های لازم را برات انجام بده
09392784248

عزيز ما كه نمي تونيم چي پس؟

alirezash
چهارشنبه 06 بهمن 1389, 15:40 عصر
دوست عزیز چی نمی تونید ؟؟

مرتضی تقدمی
چهارشنبه 06 بهمن 1389, 15:45 عصر
تماس با اون شماره. من زياد در جريان نيستم و نمي دونم چيه. شما كه مي دونيد لطفا چند خط توضيح اينجا بزارين تا بقيه دوستان هم بهره ببرن. ممنون

alirezash
چهارشنبه 06 بهمن 1389, 15:56 عصر
دوستان عزیز . این شماره خودمه . شرمنده ام از تمام دوستان و مدیریت سایت.
متاسفانه سرمای شدیدی خوردم .
من تسلط زیادی در بخش نرم افزار های اس ام اسی دارم.
اما الان نمی تونم جواب گو باشم . اگه دوستان خواستن . با تلفن . مخلص تمامه بچه ها هستم