PDA

View Full Version : سوال: تبدیل برنامه دات نت فریم ورک از 4 به 2

ssjssj
شنبه 09 بهمن 1389, 22:22 عصر
سلام ، من چونکه با visual studio 2010 ultimate برنامه ام رو نوشتم که با دات نت فریم ورک 4 درست شده
ولی وقتی که ستاپ درست می کنم روی کامپیوتر های دیگه ای که روشون فرم ورک 2 نصبه ، اجراش می کنم میگه که باید فرم ورک 4 نصب باشه تا اجرا شه
حالا من باید 2 باره برنامه ام رو از اول با فرم ورک 2 بنویسم؟ یا اینکه خودِ vs 2010 مبدل یا کانورتوری توی خودش داره که من دوباره برنامه ام رو از اول ننویسم ؟ !

ali_najari
شنبه 09 بهمن 1389, 23:18 عصر
دوست عزیز شما هنگامی که میخواهید پروژه رو ایجاد کنید گوشه سمت راست در بالا میتونید Netframework رو انتخاب کنید و سپس فایلهاتون رو به اون پروژه انتقال بدید.
علاوه بر اون توی property پروژه هم میتونید تغییرش بدید

shahab2025
یک شنبه 10 بهمن 1389, 12:36 عصر
سلام ، من چونکه با visual studio 2010 ultimate برنامه ام رو نوشتم که با دات نت فریم ورک 4 درست شده
ولی وقتی که ستاپ درست می کنم روی کامپیوتر های دیگه ای که روشون فرم ورک 2 نصبه ، اجراش می کنم میگه که باید فرم ورک 4 نصب باشه تا اجرا شه
حالا من باید 2 باره برنامه ام رو از اول با فرم ورک 2 بنویسم؟ یا اینکه خودِ vs 2010 مبدل یا کانورتوری توی خودش داره که من دوباره برنامه ام رو از اول ننویسم ؟ !

سلام
میتونی فریم ورک 4 هم نصب کنی البته نظر آقای نجاری معقولانه تر است

AlgorithmX
یک شنبه 10 بهمن 1389, 20:33 عصر

در مورد انتقال برنامه ات به فرم ورک دیگری از این لینک (http://barnamenevis.org/showthread.php?270573-چطوری-NET-Framework.-پروژه-خود-رو-عوض-کنیم؟) استفاده کن!