PDA

View Full Version : سوال: چطور می توان با کد نویسی شماره سریال یک dvd خام را بدست آورد؟؟؟

BORHAN TEC
یک شنبه 10 بهمن 1389, 10:10 صبح
سلام،
چطور می توان با کد نویسی شماره سریال یک dvd خام را بدست آورد؟؟؟
با تشکر...

ahmadi3d_ali
یک شنبه 10 بهمن 1389, 20:19 عصر
سلام
اول من بهتون یک نکته را بگم! بعد از رایت دی وی دی سریالش عوض میشه در مورد جوابتون هم یک سرچ تو گوگل بزنید راحت پیدا میشه اگر نشد بگید تا براتون لینک بزارم

loo30fer
یک شنبه 10 بهمن 1389, 22:29 عصر
با سلام
البته این رو هم بگم تو همه سایتها برین و جستجو کنید میگن سریال سی دی را نمیشه بدست آورد نمونش همین دوستمون ولی من اینقدر روش وقت گذاشتم تا آخر تونستم بهش دست پیدا کنم و با اینکه سریال سی دی تغییر میکرد یک قفل پیاده کردم که سریال سی دی رو چک کنه ولی یک مشکلی که داره وقتی از سریال ایمیج گرفته میشه یا رایت میشه باز با همون سریاله و اگه میخواین سریال سی دی چک بشه بی فایدست

ahmadi3d_ali
یک شنبه 10 بهمن 1389, 22:56 عصر
من هم که گفتم سریال هنگام رایت و ... تغییر پیدا می کنه! البته در کل کار خیلی سختی نیست! و در ضمن نباید تو اینترنت سریال دی وی دی سرچ کرد در صورت لزوم من لینکش را میزارم! ولی الان نمی دونم این دوستمون می خواد چکار کنه!

BORHAN TEC
یک شنبه 10 بهمن 1389, 23:22 عصر
قصد من از این کار ساخت قفل است به گونه ای که اگه یک کاربر بی ادب که به کپی رایت اعتقاد نداره(انشاا... که اینجا نیست :لبخند:) برنامه رو رایت کرد برنامه اجرا نشه و ضایع بشه!!! :بامزه:

loo30fer
یک شنبه 10 بهمن 1389, 23:37 عصر
قبلا یکی از دوستام یک ایمیج رو برام درست کرده بود که گفت برای تست رایتش کنم روی سی دی و بعد ازش بخوام کپی کنم ولی وقتی ازش ایمیج گرفتم و هم مستقیم رایتش کردم خواستم سی دی و ایمیج رو باز کنم ضایع شدم آخه همون اول با خطایی مواجه میشدم که سی دی رو نمیتونه باز کنه , ولی اگه بخواین ازشون سوال کنم که میتونم روشش رو بهتون بگم یا نه و اگه نه بود باید بدین خودشون براتون درست کنن

Felony
دوشنبه 11 بهمن 1389, 07:02 صبح
قصد من از این کار ساخت قفل است به گونه ای که اگه یک کاربر بی ادب که به کپی رایت اعتقاد نداره(انشاا... که اینجا نیست :لبخند:) برنامه رو رایت کرد برنامه اجرا نشه و ضایع بشه!!! :بامزه:
چیز جالبی نمیشه ؛ راحت میشه دورش زد ، البته اگر کاربر برنامتون مبتدی هست براش کافیه ...

BORHAN TEC
دوشنبه 11 بهمن 1389, 09:12 صبح
پیشنهاد دوستان چیه؟؟؟

loo30fer
دوشنبه 11 بهمن 1389, 11:33 صبح
چیز جالبی نمیشه ؛ راحت میشه دورش زد ، البته اگر کاربر برنامتون مبتدی هست براش کافیه ... درسته ولی یک چیز رو هم بگم که دوستم نمونه آزمایشیش با امنیت پایین رو برام فرستاده بود و حرفه ای ترش با امنیت خیلی بالاتر فروشیه و برای اینکه این روش عالی تر بشه حتما باید با یک قفل دیگه قاطی بشه مثلا به شکلی که اگه تمام محتویات DVD کپی شد و باز دوباره رایت شد تغییری تو قفل DVD ایجاد بشه مثلا چک کردن سریال DVD من خودم این قفل چک کردن سریال سی دی رو درست کردم که سریال سی دی چک میشد و وقتی دوباره فایلم رو روی یک سی دی دیگه کپی میکردم سریال تغییر میکرد و برنامم پیغام کپی بودن سی دی رو میداد البته این رو تستی برای خودم پیاده کردم.
ولی اگه بخواین قفلی رو روی چیزهایی مثل مجموعه نرم افزاری پیاده کنید شدنش میشه قفلی ساخت که هیچ کرکری نتونه کرکش کنه چه مبتدی چه حرفه ای چون من یک نمونه تا حدی پیاده کردم اونم با MMB که همه چیز داره جز امنیت , اومده بودم دستورات رجیستر کردن برنامه و اجرای نصب رو توی Dll پیاده کرده بودم که با دلفی ساخته شده بود و روی برنامه های Setup عمل لودر انجام داده بودم و برنامه اصلی فقط کارش مدیریت و صدا زدن Dll ها برای رجیستر و اجرای فایل Setup بود که Dll میومد قبل از رجیستر یا اجرای فایل Setup کد CRC فایل اصلی من رو چک میکرد و اگه درست بود ایندفعه بسته به درخواست فایل اصلی اون عملیات رو انجام میداد که البته برای هر برنامه یک Dll ساخته شده بود یعنی اگه هزارتا برنامه تو هر DVD بود هزارتا هم Dll بود پس حساب کنید اگه مجموعه نرم افزاری ما 20 تا DVD باشه چندتا Dll میشه و کدوم کرکی پیدا میشه که حوصله داشته باشه اینهمه Dll رو کرک کنه و همینطورم اون کسی که میخواد این قفل رو پیاده کنه قطعا باید حوصله داشته باشه

BORHAN TEC
دوشنبه 11 بهمن 1389, 14:26 عصر
البته اگر کاربر برنامتون مبتدی هست براش کافیه ...
متاسفانه و یا خوشبختانه کاربران حرفه ای هم در این میان زیاد خواهند بود!!!

ahmadi3d_ali
دوشنبه 11 بهمن 1389, 17:22 عصر
پس خیلی روی سریال دی وی دی فوکوس نده×! یه قفل طراحی کن تا هر کس که سریال یا رمز و .. را داره بتونه برنامه را نصب کنه! اینطوری بهتره <>البته اگه کاربر واقعا ماهر باشه کار سه سوت هست هکش کنه! :D