PDA

View Full Version : یه بحث جالب ولی محترمانه

said ali
یک شنبه 13 مهر 1382, 12:41 عصر
با سلام
ادامه از http://www.irandevelopers.com/forum/display_topic_threads.asp?ForumID=10&TopicID=1312&PagePosition=1&ThreadPage=1
در ادامه خدمت اقای اینپرایز عرض کنم که این چیزهایی که امروز تو خیابونها میبینیم همش محصول برخورد چکشی نیست البته من هم قبول دارم ولی نه اون جوری که شما گفتید ولی به این اطمینان دارم که برخورد چکشی موجب سرکشی میشه همونجور که ائمه هم فرمودند ولی تا برخورد چکشی رو چی تعریف کنیم. یه بار یه بچه شیشه میشکنه یه بار سر بچه ای دیگرو یه بار هم سر یه مرد متشخص رو تو این احوالات نسبت برخورد شما با اون بچه به چند تا عامل بستگی داره یکی اینکه چی شکسته چه جوری چرا .... در این حالت اگه شما با توجه به شرایط بزنید زیر گوش اون بچه این یه برخورد چکشی یا یه برخورد تربیتی .البته من کاری به بعضی ها ندارم که از یه طرف پشت بوم افتادن که یا اصلا قائل به تنبیه نیستند و یا اون بچه رو میکشن و از هیچ گروهی هم حمایت نمیکنم چون خودم هم دلم از خیلی از اونها پر.
در مورد اون بحث جالب که تقدم نماز و زندگی بود باید ببینیم منظور از زندگی چیه اگه جان فرد که محمد جان به اون اشاره کرد کاملا روشنه که زندگی مقدم تر ولی اصلا منظور از زندگی رو باید روشن کرد تا در این مورد نظر داد که از اقای اینپرایز تقاضا دارم در این مورد بنده را مستفید کنند با تشکر فراوان از همه .

JavanSoft
یک شنبه 13 مهر 1382, 13:00 عصر
سلام دوست عزیز و گرامی
فکر میکنم یک کمی اشتباه کردید ... این بحث در سایت Irandevelopers مطرح شد ..

said ali
یک شنبه 13 مهر 1382, 17:20 عصر
با سلام
آقای وکیلی اگه به اون سایت یه سری بزنی نوشتم که اونجا جاش نیست و بهتره یه جای دیگه بره که بهترین جایی که به نظرم رسید و ادرسش و تو اون جا ذکر کردم اینجا بود.
قربونت ... :wink: :wink: :wink:

Mohammad_Mnt
یک شنبه 13 مهر 1382, 17:33 عصر
من مخالفم . احتیاجی نبود این جا مطرح بشه

Kambiz
یک شنبه 13 مهر 1382, 17:49 عصر
بحثی که تو یک فروم دیگه شروع شده باید تو همونجا هم تموم بشه، نه اینجا. ما نه می‌دونیم داستان از کجا شروع شده و نه این سایت یک سایت اجتماعی فلسفی هست.

البته اعتراف می‌کنم که بدم نمیاد در این بحث شرکت کنم اما در جای مناسبش. اگر قرار شد در یک جای مناسب این بحث ادامه پیدا کنه لطفا با PM یه ندا هم به من بدید. :wink:

JavanSoft
دوشنبه 14 مهر 1382, 00:19 صبح
دوست عزیز همانگونه که دوستان گفتند بهتر است در همان سایت در بخش متفرقه عنوان شود