PDA

View Full Version : مشکل در تغییر پایگاه داده

hastijoon
دوشنبه 11 بهمن 1389, 11:47 صبح
سلام
من دیتابیسم با Access تو قسمت bin پروژه گذاشتم اش وقتی از طریق برنامه تغییر اش می دم مثلا insert,delete یا هر کار دیگه همون لحظه تغییر می کنه ولی وقتی یه دور می بندیش بازش می کنه به حالت اول بر می گرده(حالت قبل تغییر) فقط به صورت دستی می تونم جدولام تغییر بدم! لطفا راهنماییم کنید؟

alilovegood
دوشنبه 11 بهمن 1389, 18:15 عصر
مي شه بيشتر توضيح بديد؟!يه كم مبهم بود سوالتون!

hastijoon
دوشنبه 11 بهمن 1389, 23:14 عصر
خوب وقتی از طریق فرم های برنامه ای که به این دیتابیس وصل اطلاعات بهش insert می کنم یا رکوردی رو حذف می کنم تغییر نمی کنه بدون اینکه خطایی بگیر و لی از طریق خود جدول های دیتا بیس می تونم تغییرش بدم!

shahab2025
سه شنبه 12 بهمن 1389, 08:39 صبح
خوب وقتی از طریق فرم های برنامه ای که به این دیتابیس وصل اطلاعات بهش insert می کنم یا رکوردی رو حذف می کنم تغییر نمی کنه بدون اینکه خطایی بگیر و لی از طریق خود جدول های دیتا بیس می تونم تغییرش بدم!

مطمئناً شما در کدهایت مشکلی داری ....
لطفا اون قسمت را که insert میکنی به صورت کامل بزار تا رفع اشکال کنیم

در ضمن بگو از اکسس 2003 استفاده میکنی یا 2007؟

juza66
چهارشنبه 25 اسفند 1389, 15:39 عصر
سلام دوست عزیز

برنامه تا به صورت یک exe در نیاد هرچه تغییرات توی صفحه بدید به حالت اول بر میگرده، چون برنامه مسیر دیتابیس اولیه شما رو به پوشه bin شما منتقل میکنه، شما باید مراحل کدنویسی تون رو تموم کنید انوقت که اطلاعات ثبت شده تون دیگه به حالت قبلی بر نمی گرده ...

درضمن اگر نیاز داری کد نویسی کنی و بعد تغییرات همانطور بمونه مسیر فراخونی فایلت رو توی درایوی دیگه انجام بده ...

مثلا اگه فراخونی ابجاد و حذف و ویرایش رو انجام میدی باید هنگام فراخونی دیتابیس بگو d:\mydb.mdb تا هنگام تغییرات گفته شده اطلاعات روی mydb.mdb توی درایو d انجام بشه و هنگام فراخونی دیتابیس به دیتاگرید مسیر درایو d رو بده ...

اگه متوجه هم نشدی یه پیغام بذار تا با کد واست توضیح بدم...

mohsencom
جمعه 27 اسفند 1389, 17:37 عصر
شاید احتمالا تو پروژت دوتا فایل Access تو پوشه های مختلفه...در قسمت data source دات نت ببین مسیر دیتابیس رو درست دادی یا نه و اون مسیر رو با مسیر توی کدها مطابقت بده