PDA

View Full Version : سوال: مشکل در اجرای برنامه!

ahmadi3d_ali
دوشنبه 11 بهمن 1389, 17:25 عصر
سلام من وقتی یه new aplication میسازم و فقط کافی هست که یه کد اشتباه بنویسم که برنامه موقع f9 ارور بده اونوقت یه unit اجرا میشه! که مال یکی از پروژه هام هست! اصلا هم با هم مرتبط نیستم! هر بار تو هر جا اجرا کنم این یونیته میاد!! و ... اذیت می کنه folder های lib و .. را نگاه کردم یونیتم اونجا نیست direct نگاه کردم ادرسی نداره! نمی دونم چه مرگشه! لطفا کمک کنید ممنون!

ahmadi3d_ali
دوشنبه 11 بهمن 1389, 17:53 عصر
کسی نیست جوابم را بده/!؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Mask
دوشنبه 11 بهمن 1389, 20:00 عصر
سوالتون مبهمه

behzad_dr
دوشنبه 11 بهمن 1389, 20:25 عصر
سلام

این یونیت احتمالا تو پروژه شما اد شده . بالاخره نمیتونه از پیش خود باز بشه !

ahmadi3d_ali
سه شنبه 12 بهمن 1389, 00:10 صبح
نکته اینجاست که توی پروژه اد نشده! و من همه جا را گشتم! تازه مختص یک پروژه ی خاص نیست هر پروژه ای را که من باز می کنم همین مشکل را داره! اگر کسی هست که می دونه چکار باید بکنم بگه !
ممنون و موفق باشید!

حمید محمودی
سه شنبه 12 بهمن 1389, 00:15 صبح
نکته اینجاست که توی پروژه اد نشده! و من همه جا را گشتم! تازه مختص یک پروژه ی خاص نیست هر پروژه ای را که من باز می کنم همین مشکل را داره! اگر کسی هست که می دونه چکار باید بکنم بگه !

سلام،

به نظر من سوال شما یکمی مبهمه. یکمی روشن تر سوالتون رو مطرح کنید تا شاید بهتر بشه کمک کرد :)

ahmadi3d_ali
سه شنبه 12 بهمن 1389, 00:39 صبح
هر زمان تو هر حالتی که من دلفی را باز می کنم و یه فرم باز می کنم! وقتی یک چیز اشتباهی بنویسم که فقط ارور بده یکی از یونیت های یکی از برنامه هایی که قبلا کار کرده بودم باز میشه! (وقتی که f9 زدم ) و دیگه ... همه ی عملکرد هاشم فعال هست! نمی دونم این یونیته از کجا میاد!! پوشه ی lib و .. را گشتم نبود همیچنین direct و path و .. ! اونها هم خالی بود! شما می دونید مشکل چیه و از کجا این یونیت سبز میشه! آیا option خاصی وجود داره که ما ازش بی خبریم!!!!!!؟ :d ممنون