PDA

View Full Version : حرفه ای: حرفه ای ها کمک کنند . چرا wamp و xampp از لحاظ تنظیمات فرق دارند به ویژه در خطای مربوط به هدر ؟

ghasemweb
چهارشنبه 13 بهمن 1389, 00:46 صبح
سلام من برای کار با php از wamp استفاده میکنم البته در ویندوز xp و امروز که تصمیم گرفتم به جای xp از win 7 استفاده کنم. ولی متاسفانه با wamp مشکل داره یا شاید هم wamp با این مشکل داره و هی بعد از ریستارت باید مجدد wamp رو نصب کنم و چون ندونستم مشکل چطوری حل کنم xampp رو جایگزینش کردم که مشکل فوق برطرف شد ولی انگار از چاله افتاده تو چاه و اینبار که صفحات رو اجرا میکنم پیغام نام آشنای Cannot modify header information - headers already sent by... پدیدار شد که بعد کلی سرچ تو سایت فقط فهمیدم که باید کد رو با یک هگزادیتور ویرایش کنم که چیزی ازش نفهمیدم چون همچین ادیتوری نیافتم و اومدم تنظیمات xampp و wampp با هم تعویض کردم منظورم محتویات php.ini هستش که دیدم ریشه این مشکل از تنظیمات هستش ولی نمیدونم چرا wamp تنظیماتش طوری هست که این خطارو نمیگره ولی xampp خلاف این هست و خطا رو نشون میده و کل برنامه نویسی زیر سوال میره. میدونم تایپیک خیلی طولانی شد ولی خواهشا دوستان با تجربه منو بابت ان اتفاق روشن کنند .

محمد.مولانا
چهارشنبه 13 بهمن 1389, 08:34 صبح
دوست عزیز این خطا وقتی ارسال می شه که شما قبل از فراخوانی تابع session_start یه رشته ای چیزی رو بفرستید به خروجی.

هگزادیتور هم که چیزی نیست
notepad
notepad++
jedit
و ....

با هر کدوم از اینا باز کنید فایل رو و دقت کنید قبل از استفاده از سشن هیچ خروجی یی نباید چاپ بشه.

در ضمن xamp تنظیماتش خیلی به سرور های لینوکسی شبیه تره
بنابراین بهتره

ghasemweb
چهارشنبه 13 بهمن 1389, 12:02 عصر
ممنون که جواب دادید ولی چرا wamp تنظیماتش طوری هست که این خطارو نمیگره یعنی wamp غیر استاندارده چون من میخوام این وبسایت رو تو سرور انلاین استفاده کنم و امکان داره سرور تنظیماتش طوری باشه که مثل xampp عمل کنه و اینطوری کلی سایت زیر سوال میره .

vimax65
چهارشنبه 13 بهمن 1389, 13:09 عصر
توی زمپ و فایل php.ini اینو سرچ کن:

short_open_tag = Off
به

short_open_tag = On
تبدیل کن ببین درست میشه؟
واسه من بعضی موقع جواب میده
راستی اگه زمپ نصب کردی نمی دونی نسخه ی جدیدش چرا ZEND رو پشتیبانی نمی کنه؟
توش فایلهاش هست اما دستی هم توی PHP.ini میدی نصب نمیشه

ghasemweb
چهارشنبه 13 بهمن 1389, 22:03 عصر
توی زمپ و فایل php.ini اینو سرچ کن:

short_open_tag = Off
به

short_open_tag = On
تبدیل کن ببین درست میشه؟
واسه من بعضی موقع جواب میده
راستی اگه زمپ نصب کردی نمی دونی نسخه ی جدیدش چرا ZEND رو پشتیبانی نمی کنه؟
توش فایلهاش هست اما دستی هم توی PHP.ini میدی نصب نمیشه

ممنون ولی این تغییر مشکلمو حل نکرد و در مورد ZEND هم چیزی نمیدونم چون من فقط با wamp کار میکردم

ghasemweb
پنج شنبه 14 بهمن 1389, 08:23 صبح
آقا مشکل حل شد چن اصلا بعد تغیرات باید ریست میکردم xampp رو.البته من مقدار output_buffer رو هم on کردم.