PDA

View Full Version : سوال: تغییر تنظیمات پیش فرض ادیتور tinymce

phpweb
یک شنبه 17 بهمن 1389, 10:42 صبح
چطور می تونم توی ادیتور tinymce:

1- شکلکهای این ادیتور رو تغییر بدم یا بهشون اضافه کنم؟

2- ارتفاع ادیتور رو در حد 400 پیکسل قزار بدم؟

3- رنگ منوهای پایین افتادنی منو ها رو عوض کنم و متون داخل منو رو چپ چین یا راست چین کنم؟

4- دیرکشن محیط این ادیتور رو راست به چپ کنم؟

با توجه به اینکه توی این ادیتور برای تغییر تنظیمات پیشفرض، باید فایلهای سی اس اس و جاوا اسکریپت رو ویرایش کرد لطفا آدرس هر فایل که ویرایش می شه رو برام ارسال کنید.

forouzan
یک شنبه 24 بهمن 1389, 18:55 عصر
بسم الله الرحمن الرحیم
اگر کسی به سئوالات فوق جواب دهد، در حقیقت لطف کرده و مشکل ۲ نفر را حل کرده است.
بنده نیز خواهان دانستن موارد فوق هستم.
با تشکر

mohsen6500
یک شنبه 24 بهمن 1389, 21:26 عصر
بازم سلام
بابا چرا گیر دادی به tinymcn خوب از ckeditor استفاده میکردید تا دقیقا بهتون توضیح میدادم
اما تغییراتی که راجع به راست چین و رنگ و فونت ها رو معمولا توی فایل css میشه یافت کرد.
اما درباره شکلک ها باید فایل جاوا اسکریپت رو پیدا کنید و جایی که شکلکها رو بکار بده اند پیدا کرده و تغییرات لازم را انجام دهید

phpweb
یک شنبه 24 بهمن 1389, 22:43 عصر
بازم سلام
بابا چرا گیر دادی به tinymcn خوب از ckeditor استفاده میکردید تا دقیقا بهتون توضیح میدادم
اما تغییراتی که راجع به راست چین و رنگ و فونت ها رو معمولا توی فایل css میشه یافت کرد.
اما درباره شکلک ها باید فایل جاوا اسکریپت رو پیدا کنید و جایی که شکلکها رو بکار بده اند پیدا کرده و تغییرات لازم را انجام دهید

راستش ckeditor اصلا جذاب نیست یا بهتره بگم افتضاحه.

در مورد تغییرات در فایلهای سی اس اس هم باید بگم که توی ادیتور تینی ام سی ای باید فایل رو پیدا کرد، اسمش رو تغییر داد و بعد آی دی یا کلاس هر المنت رو دونست و بعد تغییرات دلخواه رو اعمال کرد.

من نمی دونم چطور باید این کار رو بکنم.

mohsen6500
سه شنبه 26 بهمن 1389, 09:57 صبح
سلامی دوباره
البته هرکسی واسه خودش یه معیارهایی برای انتخاب نرم افزار داره به هرحال اینم سلیقه شماست
داشتم توی وب میچرخیدم یه سرچ کردم واسه فارسی کردن این تینی
که چشمم خورد به این سایت ببین خوشت میاد (http://modxcms.com/forums/index.php?topic=10268.0)

phpweb
سه شنبه 26 بهمن 1389, 12:19 عصر
سلامی دوباره
البته هرکسی واسه خودش یه معیارهایی برای انتخاب نرم افزار داره به هرحال اینم سلیقه شماست
داشتم توی وب میچرخیدم یه سرچ کردم واسه فارسی کردن این تینی
که چشمم خورد به این سایت ببین خوشت میاد (http://modxcms.com/forums/index.php?topic=10268.0)

شما این پلاگ این ها رو تست کردید؟