PDA

View Full Version : نحوه كدگذاري فايل ها براي فايل نصب

aftabgarmabakhsh
دوشنبه 18 بهمن 1389, 13:12 عصر
سلام دوستان
من يك برنامه تحت ويندوز با c#2005 نوشتم و ديتابيسم همsql 2005 است. فايل setup را هم با دات نت ساختم

حالا بايد چيكار كنم كه كسي نتونه كدهاي برنامه ام را ببينه؟
شنيدم به كمك نرم افزارهايي ميشه از فايل exe برنامه ، به كدهايش دسترسي پيداكرد. ميشه بگين چطوري مي تونم اين كار را انجام بدهم؟

خيلي فوريه.منتظر راهنماييهاتون هستم

با تشكر

az.heidarzadeh
دوشنبه 18 بهمن 1389, 13:28 عصر
سلام
راه های مختلفی داره اگه جستجو میکردید دربارش زیاد بحث شده ، اول اینکه هیچ راه مطمئنی نیست که بطور کامل این مشکل رو برطرف کنه شما فقط میتونید کدها رو پیچیده تر کنید نرم افزار های مختلفی برای این کار هست مثل net reactor. که این کار رو میکنه اما بهتره همیشه طوری کد بزنید که اگه باز هم شد به راحتی قابل تغییر نباشه ...

aftabgarmabakhsh
دوشنبه 18 بهمن 1389, 15:16 عصر
سلام
بهتره همیشه طوری کد بزنید که اگه باز هم شد به راحتی قابل تغییر نباشه ...

من نميخوام كاربر نتونه كد را عوض كنه.
مي خوام اگه 1 شخص مسلط به برنامه نويسي بازش كرد، نتونه از كدهام استفاده كنه يا پروژه ام را كپي مكنه و براي خودش تغيير بده و ...

az.heidarzadeh
دوشنبه 18 بهمن 1389, 17:25 عصر
من نميخوام كاربر نتونه كد را عوض كنه.
مي خوام اگه 1 شخص مسلط به برنامه نويسي بازش كرد، نتونه از كدهام استفاده كنه يا پروژه ام را كپي مكنه و براي خودش تغيير بده و ...
سلام
منظور شما رو از کاربر نمیدونم، کاربر با برنامه کار میکنه کاری به کداش نداره منظور من همون شخص مسلط به برنامه نویسی هست؛ وقتی کد شما باز میشه دقیقا سورس #C که باز نمیشه یه سری کد باز میشه که تو هرچقدر کدای خودتو پیچیده تر بنویسی اونا بیشتر سر در گم میشن و کم تر میتونن از برنامه شما سوء استفاده کنن البته میتونید قفل های نرم افزاری هم روی برنامه تون بزارید

aftabgarmabakhsh
سه شنبه 19 بهمن 1389, 08:29 صبح
ممنون دوست عزيز

يك نرم افزار به اسم .net reactor پيدا كردم كه مياد كدهاي برنامه را خراب ميكنه ولي بازهم برنامه درست اجرا ميشه. از اون استفاده مي كنم