PDA

View Full Version : درخواست راهنمایی برای قرار دادن کد خلاصه آمار وبگذر در سایت

hbs592
سه شنبه 19 بهمن 1389, 19:22 عصر
با سلام و خسته نباشید حضور سروران گرامی
در سایت www.propicnet.com ثبت نام کرده ام و کد خلاصه آمار وبگذر را در قمست مربوطه قرار داده ام ولی تأثیر آنرا مشاهده نمی کنم بنظرم سایت با PHPطراحی شده است. ضمناً خود سایت پیشنهاد کرده از کد وبگذر استفاده شود و همچنین گفته که علامت" حذف شود این کار را هم کرده ام ولی نتیجه نگرفتم.
لطفاً راهنمایی فرمائید.قبلاً از عنایت شما سپاسگزارم

sattaryekta
چهارشنبه 20 بهمن 1389, 07:50 صبح
شیطون، عجب لینکی :چشمک:
منظورت لینک گذاشتن بود یا سوال کردن؟؟؟؟ :تشویق:

hbs592
چهارشنبه 20 بهمن 1389, 19:29 عصر
با سلام مجدد،
اگر جوابش را بلدنیستید از بکار بردن جملات به این شکل
« شیطون، عجب لینکی
منظورت لینک گذاشتن بود یا سوال کردن؟؟؟؟ »
خودداری فرمائید بنده سوالم جدی است چرا شما همه چی را به شوخی می گیرید و به آن یه جو دیگه نگاه می کنید؟
اگر کسی جوابشو بلد لطفاً راهنمایی کنند مارا.

tem988
چهارشنبه 20 بهمن 1389, 19:59 عصر
سلام
برو توی هاستت و فایل footer.php رو ادیت کن و آخرش کد آمارگیرتو بزار
اگر بازم به مشکل برخوردی این آیدی منه pica_ir2000 یوزر پس هاست رو بده تا من برات درست کنم

hbs592
چهارشنبه 20 بهمن 1389, 21:24 عصر
با تشکر از جواب جنابعالی؛ باید عرض کنم که سایت مورد اشاره در سؤال (که در حال حاضر به کاربران امکان آپلود عکس بصورت مجانی ارائه می کند ) امکان قابلیت ویرایش قالب یا چیزی شبیه به این مورد را ندارد؛ و کاربر به آن دسترسی ندارد.اگر امکان دارد آدرس ایمیلتون را بفرمائید تا نمایی از محیط تنظیمات آنرا خدمت شما بفرستم؛ تا بیشتر راهنمایی کنید یا پاسخ و روش دیگری دارید راهنمایی ارائه فرمائید.

salam_ali
پنج شنبه 21 بهمن 1389, 01:19 صبح
دوست عزیز شما ابتدا تمام کد هایی که قبلا وارد بخش تنظیمات کردید را پاک کنید.

در ادامه کدی را که وبگذر به شما داده را به صورت کامل اما بدون علامت های " بگذارید. یعنی هر جا علامت " دید ید حذف کنید و بعد کد را در جای مشخص شده قرار بدید.