PDA

View Full Version : اعطای جایزه

billgivz
شنبه 23 بهمن 1389, 21:47 عصر
سلام به همه دوستان .

تا حالا سایتی رو دیدی که جایزه بده !

مثلا در قبال بازی کردن یا مطلب گذاشتند .

شاید اولین چیزی به نظرتون میرسه اینه که ، آیا این سایت واقعا جایزه رو میده یا نه ؟!

یا اینکه جایزه رو وانمود میکنه که به فرد برنده شده میده ؟!

حالا سوال من اینه که چطوری میشه این سیستم اعطای جایزه طراحی کرد که اعتماد کاربر رو جلب کرده ، طوری که یقین داشته باشه که تو سیستم اعطای جایزه تقلبی صورت نمیگره ؟!

ممنون میشم من رو با نظرتون مستفیز کنید :متفکر:

tux-world
یک شنبه 24 بهمن 1389, 00:24 صبح
اولا به ما چه دوما به شما عرض کنم چه ربطی با تالار برنامه نویسی داره ؟ واقعا خداییش خودت فهمیدی به ما هم بگو.

billgivz
یک شنبه 24 بهمن 1389, 01:14 صبح
اولا به ما چه دوما به شما عرض کنم چه ربطی با تالار برنامه نویسی داره ؟ واقعا خداییش خودت فهمیدی به ما هم بگو.

اولا اگه بخوام یک ماژول با php واسه این کار طراحی کنم به نظرت از بقالی سر کوچمون باید بپرسم !؟

دوما این یک سوال شاید کسی ایده داشته باشه .

سوما کار که نشد نداره جونم :لبخند:

رضا قربانی
یک شنبه 24 بهمن 1389, 09:33 صبح
آقایون اینجا جاش نیست

============
billgivz (http://barnamenevis.org/member.php?78921-billgivz) می تونی جوایز رو بفرستی به بانک و هر کسی که ثبت نام می کنه و به یه امتیازی برسه بتونه خودش جایزه رو برداشت کنه

مثلا - شارژ ایرانسل رو وارد بانک می کنی و هر کسی به اون امتیاز رسید کدهای شارژ از حالت مخفی برای اکانت کاربر برنده نمایش داده بشه.

========

به دوستان هم بگم -در طراحی و برنامه نویسی اولین چیز ایده و هدف خوب هست . خوبه که ایده ها رو با هم در میان بگذارید و در ایده و طراحی ساخت سایت به دوستانمون کمک کنیم تا یه سایت خوب طراحی کنند

tux-world
یک شنبه 24 بهمن 1389, 09:49 صبح
اولا اگه بخوام یک ماژول با php واسه این کار طراحی کنم به نظرت از بقالی سر کوچمون باید بپرسم !؟
دوما این یک سوال شاید کسی ایده داشته باشه .
سوما کار که نشد نداره جونم :لبخند:
بهتره که از همونجا بخری. آخه عزیز چرا مقررات سایت رو رعایت نمیکنی این موضوع و متنی که نوشتی خداییش بیشتر به اسپم می خوره یا طرح سوال. چند نفر باید بیان سرکار باشن تا بفهمن شما چی میگی. سوالتو بپرس قرار نیست کسی اینجا معما طرح کنه

mohammad-gh
یک شنبه 24 بهمن 1389, 12:24 عصر
سلام دوست عزیز
من یه همچین سایتی طراحی کرده بودم (برای یه مشتری) به نام بخت آزما
در این اسکریپت هر شخصی حساب خودش را داشت که می توانست اون رو شارژ کنه, بعد بر اساس اعتباری (شارژی) که داشت می تونست در بخت آزمایی شرکت کنه
با هر کلیک بر روی یکی از آیکنها مبلغ مشخصی از حسابش کم میشد
حال بعد از کلیک سیستم به طور اتوماتیک و رندم از بین جوایز وارد شده توسط مدیر سایت یکی رو انتخاب می کرد و به کاربر نشون می داد, توجه داشته باشید که جوایز می تونست پوچ هم باشه
اگر جایزه شارژ ایرانسل یا همچین چیزی بود به کاربر نشون داده شده و به ایمیلش ارسال می شد در غیر اینصورت توسط مدیر سایت به کاربر و به نشانی اون ارسال میشد
توجه کنید که در کل این سیستمها مبنا بر اساس اعتماد دو طرفه است و اگر سایتی نتونست اعتماد کاربراش رو جلب کنه خیلی زود از رده خارج میشه
من این اسکریپت رو 300 تومان نوشتم و الان چون 5 روزه از وقت تمدید هاستش گذشته suspond است (www.mavara-web.com (http://www.mavara-web.com))

sattaryekta
یک شنبه 24 بهمن 1389, 13:39 عصر
من این اسکریپت رو 300 تومان نوشتم
عجب!!!!!!

چرا مقررات سایت رو رعایت نمیکنی
خلاف مقررات نیست. منظورش یک الگوریتم هست. اتفاقا سوال خیلی به جایی هست و توی بازار خیلی میتونه مفید باشه.

xoogle.ir
یک شنبه 24 بهمن 1389, 13:44 عصر
من این اسکریپت رو 300 تومان نوشتم
چه غم انگیز .... :ناراحت:

billgivz
یک شنبه 24 بهمن 1389, 14:02 عصر
بهتره که از همونجا بخری. آخه عزیز چرا مقررات سایت رو رعایت نمیکنی این موضوع و متنی که نوشتی خداییش بیشتر به اسپم می خوره یا طرح سوال. چند نفر باید بیان سرکار باشن تا بفهمن شما چی میگی. سوالتو بپرس قرار نیست کسی اینجا معما طرح کنه

آخی ... :لبخند: