PDA

View Full Version : ارسال اس ام اس (با دفترچه تلفن) با کامپوننت Kylix - و GSM MODEM

mansourii
یک شنبه 24 بهمن 1389, 12:56 عصر
سلام .
برنامه ای دارم که ارسال گروهی پیامک با کامپوننت Kylix ارسال میکنه
خیلی عالی برنامه کار میکنه

اما

وقتی ارسال میشه سایت سازنده هم تبلیغ می کنه مثلا وقتی می نویسیم " سلام" و ارسال می کنیم

در پیام ها بدین شکل می نویسه

www.kylixsoft.com سلام

به صاحب نظران هم مشکل رو مطرح کردم ( پست خصوصی) و به جواب های زیر رسیدم!

یک بنده خدا گفتند که کامپوننت کرک نشده مراحل پایین را انجام بدهید

یکی دیگه از دوستان گفتند این نسخه ای که دست شماست Demo می باشد و شما باید کامپوننت اصلی را خریداری کنید. ( اگه با این کار مشکل حل میشه! کی کامپوننت اصلی را داره که من ازش خریداری کنم ؟)

یکی دیگه از دوستان گفتند توی سورس عبارت www.kylixsoft.com را جستجو کنید و اون عبارت را حذف کنید:متفکر:

یکسری ها گفتند ریجستر باید بشه با regsvr32 C:\Windows\KylixSMS.ocx که اصلا کلمه regsvr32 در Run خطا میده!

دیگری گفتند خود سازنده کامپوننت این کار را کرده که ازش سوء استفاده نشه و سایت خودش هم تبلیغ بشه! (اگه اینطوره! مرض مگه داره! خوب اینطوری که کسی از کامپوننتش استفاده نمیتونه بکنه!!!!!)

پیش خیلی ها رفتم اما نتیجه....:گیج:
خیلی وقته پیگریر این موضوعم لطفا کمکم کنید:افسرده:

AmirHarirbafan
یک شنبه 24 بهمن 1389, 21:33 عصر
من قبلا با این کامپوننت کار کردم، مشکل شما از کرک نبودنش است
توی فروم نمیشه فایل کرک قرار داد. هزکس کرکشو خواست پیام بده و ایمیل بده تا براش ایمیل کنم
موفق باشید.

masood1352
سه شنبه 14 تیر 1390, 16:31 عصر
امیر جان منهم به کرک کامپوننت Kylix احتیاج دارم من ورژن 5.0 را دارم اگر کرکش را داری بری من ایمیل کن اگر نه لطفا خود کامپوننت را بفرست. ممنون از لطفت

masood_rajabi@yahoo.com

juza66
سه شنبه 14 تیر 1390, 17:01 عصر
سلام دوستان

ما هم میخواهیم!!

امیر جا برای من هم کامپونت و هم ک.ر.ک شو واسم ایمیل کن، دستت درد نکنه:قلب:

juza666@ymail.com

nader.golab
سه شنبه 14 تیر 1390, 18:04 عصر
دوست عزیز سلام و خسته نباشید.
این کامپوننت وقتی خریداری بشه مشکلش حل می شه.در ضمن ک+ر+ک این کامپوننت مشکل داره و شما رو به درد سر می ندازه.
من خودم چندین ساله که با این کامپوننت کار می کنم و تقریبا باهاش حرفه ای رفتار می کنم.ک+ر+ک ها اکثریت در ارسال صحیح و در دریافت مشکل دارن.یا سرعت ارسال پایین است و یا غیره...
اگر کسی کامپوننت بدون ک+ر+ک و اصلشو خواست پیام خصوصی بده.

darabsoft
سه شنبه 16 خرداد 1391, 17:44 عصر
www.darabsoft.ir (http://www.darabsoft.ir)

teymoorei
سه شنبه 16 خرداد 1391, 18:19 عصر
سلام میشه این کامپوننت رو به توی این تاپیک بزارید تا ما هم استفاده کنمیم .
ممنونم میشم اگه اینکار رو بکنید .

araz_pashazadeh
دوشنبه 22 آبان 1391, 16:18 عصر
من قبلا با این کامپوننت کار کردم، مشکل شما از کرک نبودنش است
توی فروم نمیشه فایل کرک قرار داد. هزکس کرکشو خواست پیام بده و ایمیل بده تا براش ایمیل کنم
موفق باشید.

ممنون میشم اگه برای من هم کرک را ارسال کنید araz_tnt@yahoo.com
اگه امکانش هست لطفا نمونه برنامه و یا آموزشی اگه بود در اینجا قرار بدین تا همه دوستان استفاده کنن خیلی ها در این مورد مشکل دارن.