PDA

View Full Version : انتقال اطلاعات از DBISAM به SQLServer

nasr
یک شنبه 24 بهمن 1389, 13:49 عصر
سلام
آیا روشی وجود داره که اطلاعات را از DBISAM به SQLServer منتقل کنیم

البته غیر از اکسپورت به صورت text

ممنون

fahimi
یک شنبه 24 بهمن 1389, 21:42 عصر
من DBISAM ODBC را نصب کردم و در Microsoft Access یک دیتابیس ایجاد و جدولهای dbisam امپورت کردم و در ادامه در sqlserver فایل دیتابیس اکسس را امپورت کردم

fahimi
یک شنبه 24 بهمن 1389, 21:53 عصر
با سلام آقای ناصر من حدوداً فکر کنم چهار ساله که از dbisam در برنامه هایم استفاده میکنم و جدیداً با ElevateDB از دیگر محصول شرکت سازنده dbisam آشنا شده ام که به نظر میرسد شرکت مزبور اشکالات dbisam در شبکه را برطرف کرده

nasr
دوشنبه 25 بهمن 1389, 07:56 صبح
من DBISAM ODBC را نصب کردم و در Microsoft Access یک دیتابیس ایجاد و جدولهای dbisam امپورت کردم و در ادامه در sqlserver فایل دیتابیس اکسس را امپورت کردم
سلام
من هم تصمیم داشتم همینکار را انجام بدم ولی نشد
این لینک را ببینید (http://barnamenevis.org/showthread.php?51790-%D8%AA%D8%A8%D8%AF%DB%8C%D9%84-DBISAM-%D8%A8%D9%87-MDB-%D8%9F%D8%9F%D8%9F&p=1213189&viewfull=1#post1213189)

fahimi
دوشنبه 02 اسفند 1389, 20:55 عصر
من به روش زیر به راحتی تبدیل کردم

1) Run the ODBC Administrator (odbcad32.exe). In Windows 98 and ME this program is located in the Control Panel under ODBC Data Sources (32-bit). In Windows 2000/2003 and XP this program is located in the Start menu under Programs/Administrative Tools/Data Sources (ODBC).

2) If you want the data source to be accessible by all users, then click on the System DSN tab. If you want the data source to only be accessible to the current user, then click User DSN tab (the default page).

3) Click on the Add button to begin adding a data source. This will bring forward a dialog with a list of the installed ODBC drivers. Select the DBISAM ODBC Driver from the list and click on the Finish button.

nasr
پنج شنبه 05 اسفند 1389, 11:37 صبح
آیا کسی راهی برای انتقال اطلاعات از DBISAM به SQl Server سراغ داره

البته به جز ODBC چون من از این راه نتونستم جواب بگیرم

یک هفته است کارم شده همین . انواع و اقسام روش ها را تست کردم

ممنون میشم اگه کسی یه راهی را پیشنهاد بده