PDA

View Full Version : مشکل در شبیه ساز اندروید

محمد علی طوفانی
چهارشنبه 11 اسفند 1389, 17:48 عصر
سلام
زمانی که پروژه رو اجرا میکنم داخل شبیه یچی نمایش داده نمیشه فقط مینویسه android و کنار اون کرسر چشمک میزنه

hesamy2004
چهارشنبه 11 اسفند 1389, 21:01 عصر
چقدر صبر کردی؟
تقریباً حدود 4-5 دقیقه طول میکشه تا بیاد بالا.

محمد علی طوفانی
چهارشنبه 11 اسفند 1389, 22:11 عصر
سلام
شاید 30 ثانیه
چرا اینقدر دیر شبیه سازی میکنه .!!!!!!؟؟؟؟؟؟:عصبانی++:

hesamy2004
پنج شنبه 12 اسفند 1389, 13:02 عصر
سلام
شاید 30 ثانیه
چرا اینقدر دیر شبیه سازی میکنه .!!!!!!؟؟؟؟؟؟:عصبانی++:

روی سیستم های قدیمی تر (CPU و RAM پایینتر) تا 15-20 دقیقه هم جای صبر داره. شبیه سازیش که زمانی نمیبره فکر میکنم منظورت سرعت Start up باشه که اونم دلیلش خیلی واضحه! بخاطر اینکه اندروید خیلی باکلاسه :لبخند:

CYCLOPS
پنج شنبه 12 اسفند 1389, 22:37 عصر
آره دوست عزیز یه مقدار لودش زمان میبره البته این یک بار هست و بعدش که لود شد شما شبیه ساز رو نبند تا دوباره برای Debug های بعدی این مقدار زمان نبره
منم کلا یه مقدار با این شبیه سازش مشکل دارم بعد از 3 - 4 دقیقه بالا میاد ولی بعدش که بالا میاد هم خیلی کنده اعصاب آدم به هم میریزه تا تاچ رو بگیره و ...
کسی از دوستان شبیه ساز دیگه ای سراغ نداره ؟؟؟

CYCLOPS
جمعه 13 اسفند 1389, 13:55 عصر
دوستان یه راهی که یه مقدار کمی سرعت شبیه ساز رو بهتر میکنه اینه که مقدار رم شبیه ساز رو متناسب با رم فیزیکی دستگاهتون افزایش بدید
برای اینکار در Eclipse اول به مسیر زیر برید :
Window > Android SDK and AVD Manager > Virtual devices
در این صفحه شبیه ساز مورد نظرتون رو انتخاب کنید و دکمه Edit رو بزنید و بعد هم مقدار رم رو مثل شکل زیر تغییر بدید :
67082

دوستانی که تست کردند بی زحمت همین جا بگند تا چه حد تاثیر داشته که اگر لازمه دنبال روش های دیگه هم باشیم

hesamy2004
جمعه 13 اسفند 1389, 19:46 عصر
یکی از دلایل کم شدن سرعت سیستم انتخاب بالای Size در قسمت SD Card هست. این عدد رو مازیمم 32 قرار بدید. چون در موقع اجرای SDK این مقدار از حافظه RAM کامپیوترتون کسر میشه و به SDK اختصاص داده میشه. اگر 500 یا بالاتر بدید سرعت یک سیستم با یک گیگ رم به نصف تقلیل پیدا میکنه. تنظیمات بخش Hardware هم خیلی پیشنهاد نمیشه که دستکاری بشه مگر یک برنامه ای که قرار یک کاره خاصی انجام بده و نیاز به تعریف سخت افزار اون هست مانند NFC یا همچین چیزی.