PDA

View Full Version : دیتابیس برای یک دیکشنری تحت وب

setare2
شنبه 14 اسفند 1389, 10:19 صبح
با سلام
من می خوام یه دیکشنری تحت وب با جاوا بنویسم.باید امکان تلفظ لغات را هم داشته باشه. من با sql و هایبرنیت کار می کنم و می خوام دیتابیس با sql ساخته بشه.می خواستم بدونم برای اینکار دیتابیس آماده ای هست یا نه؟و اگر نه چطوری می تونم تلفظ را هم در دیتابیس ذخیره کنم؟
من چند تا دیتابیس دانلود کردم که با فرمت xml هستن اما نمی دونم چطوری باید از اونها استفاده کنم!
ممنون از راهنمایی دوستان

javaphantom
شنبه 14 اسفند 1389, 11:09 صبح
با سلام
من می خوام یه دیکشنری تحت وب با جاوا بنویسم.باید امکان تلفظ لغات را هم داشته باشه. من با sql و هایبرنیت کار می کنم و می خوام دیتابیس با sql ساخته بشه.می خواستم بدونم برای اینکار دیتابیس آماده ای هست یا نه؟و اگر نه چطوری می تونم تلفظ را هم در دیتابیس ذخیره کنم؟
من چند تا دیتابیس دانلود کردم که با فرمت xml هستن اما نمی دونم چطوری باید از اونها استفاده کنم!
ممنون از راهنمایی دوستان

http://convert.software.informer.com/download-convert-xml-to-mysql

setare2
شنبه 14 اسفند 1389, 11:24 صبح
ممنون از کمکتون.
اما دیتابیس هایی که دارم بدون تلفظ هستن!چطوری تلفظ را هم ذخیره کنم؟باید آدرس فایل ها را ذخیره کنم یا خود فایل ؟ممنون می شم توضیح بدید.

javaphantom
شنبه 14 اسفند 1389, 13:07 عصر
ممنون از کمکتون.
اما دیتابیس هایی که دارم بدون تلفظ هستن!چطوری تلفظ را هم ذخیره کنم؟باید آدرس فایل ها را ذخیره کنم یا خود فایل ؟ممنون می شم توضیح بدید.

روش امن و خوبش اینکه داخل فایل های صوتی یا تصویری رو باز کنی و داخل فیلد مورد نظر در database table بریزی.

یک بار کانورت(convert) می کنی. برای همیشه. برای خوندن هم مقدار فیلد رو می خونی بصورت steam و اجرا می کنی