PDA

View Full Version : نصب وي بي 2010 در ويندوز سون

sh2007
شنبه 14 اسفند 1389, 10:27 صبح
دوستان سلام
سوالي برام پيش اومده و اينه كه مي خوام برنامه وي بي رو توي ويندوز سون نصب كنم و توي اين محيط شروع به برنامه نويسي كنم
سوال اول اينه كه : آيا بعد از ستاپ سازي نرم افزار اگه سيستم مشتري xp باشه با مشكلي بر نمي خوريم
سوال دوم : آيا با فونتهاي فارسيا هم بعد از نصب روي سيستم مشتري مشكل نداريم
سوال سوم: آيا موردي هست كه اينجانب تجربه اش را ندارم و دو ستان مطرح كنن

از همه دوستان كه راهنمائي مي كنن ممنون و سپاس گذارم

shahab2025
شنبه 14 اسفند 1389, 13:57 عصر
سوال اول اينه كه : آيا بعد از ستاپ سازي نرم افزار اگه سيستم مشتري xp باشه با مشكلي بر نمي خوريم

سلام دوست عزیز
جواب اول : نه مشکلی پیش نمیاد . سیستم مشتری باید دات نت 4 و احتمالا کریستال ریپورت داشته باشه تا برنامه شما اجرا بشه. (من تست کردم مشکلی نیست)
جواب دوم : اگر با فونتهای استاندارد بنویسی مشکلی پیش نمیاد . مثلا من از Arial یا Tahoma استفاده میکنم مشکلی نیست
جواب سوم : برای هر برنامه نویسی ممکنه موردی پیش بیاد که بلد نباشه یا برخورد نکرده باشه . این سایت واسه همینه که خیلی کاربر داره

در انتها : من خودم در ویندوز 7 و با وی بی 2008 برنامه مینویسم و تمامی کاربرانم هم xp دارن و داریم راحت با هم کار میکنیم ....

Slytherin
چهارشنبه 18 اسفند 1389, 03:25 صبح

خیر

اگر فونت هاتون جزء فونت های پیشفرض ویندوز باشند، خیر مشکلی پیش نمی آید.
در غیر این صورت باید فونت ها را توسط برنامه در سیستم نصب نمایید.

پیشنهاد می کنم که کلا برای برنامه نویسی پیشرفته از ویندور 7 استفاده نکنید. به نظر من ویندوز XP بهترین گذینه فعلی برای برنامه نویسی با محصولات ماکروسافت هست. ویندوز 7 یک سری مشکلات در هنگام برنامه نویسی ایجاد می کند که به مرور به آن پی خواهید برد.

از همه دوستان كه راهنمائي مي كنن ممنون و سپاس گذارم
خواهش می کنم:چشمک: