PDA

View Full Version : انتخاب زبان براي شروع

ahmadnor
دوشنبه 16 اسفند 1389, 18:35 عصر
سلام و خسته نباشيد
من سوالي داشتم درباره ي شروع يادگيري زبان مناسب براي برنامه نويسي اين زبان بيشتر بايد با دستگاه هاي قابل حمل كارايي داشته باشد آيا سي شارپ اين قابليت را درا مي باشد به نظر خودم سي مناسب است . جاوا چطور از ميان اين سه زبان كدام براي يادگيري و آينده بهتر است.

m.soleimani
دوشنبه 16 اسفند 1389, 21:20 عصر
سلام و خسته نباشيد
من سوالي داشتم درباره ي شروع يادگيري زبان مناسب براي برنامه نويسي اين زبان بيشتر بايد با دستگاه هاي قابل حمل كارايي داشته باشد آيا سي شارپ اين قابليت را درا مي باشد به نظر خودم سي مناسب است . جاوا چطور از ميان اين سه زبان كدام براي يادگيري و آينده بهتر است.

به نظر من شما برای شروع بهتر هست بری سراغ یادگیری پایتون چون هم خیلی خیلی آسون هست و هم توی دستگاه‌های قابل جابه‌جایی می‌شه ازش استفاده کرد هم توی سیستم عامل لینوکس و هم توی سیستم عامل ویندوز کار می‌کنه حتی با نوع خاصی از اون « آیرون پایتون » می‌تونی توی ویژوال استدیو برنامه بنویسی موفق باشی./

ahmadnor
چهارشنبه 18 اسفند 1389, 18:57 عصر
به نظر من شما برای شروع بهتر هست بری سراغ یادگیری پایتون چون هم خیلی خیلی آسون هست و هم توی دستگاه‌های قابل جابه‌جایی می‌شه ازش استفاده کرد هم توی سیستم عامل لینوکس و هم توی سیستم عامل ویندوز کار می‌کنه حتی با نوع خاصی از اون « آیرون پایتون » می‌تونی توی ویژوال استدیو برنامه بنویسی موفق باشی./
سلام
ابتدا از پاسخگويي شما متشكرم ولي من فكر مي كنم زبان سي پلاس پلاس بهتره
من بيشتر ميخواستم بدانم اززبان هاي تحت دات نت هم مي توان در سخت افزار استفاده كرد

m.soleimani
چهارشنبه 18 اسفند 1389, 23:09 عصر
سلام
ابتدا از پاسخگويي شما متشكرم ولي من فكر مي كنم زبان سي پلاس پلاس بهتره
من بيشتر ميخواستم بدانم اززبان هاي تحت دات نت هم مي توان در سخت افزار استفاده كرد

بزرگترین اشتباه شما همین هست اگر مرجع مناسبی برای آموزش دیدن سی++ نداشته باشین و به عنوان اولین تجربه یادگیری زبان برنامه نویسی هم براتون باشه با مشکلات زیادی روبه‌رو خواهید شد. دوست عزیز وقتی شما قصد داری گواهی‌نامه بگیری ابتدا پایه دو می‌گیری بعد از چند سال اجازه شرکت توی امتحان پایه یک را خواهی داشت سی++ هم در مقابل پایتون به همین شکل نمود پیدا می‌کنه و البته پایتون و سی‌شارپ که خودم بسیار باهاش حال می‌کنم ارتباط‌شون مثل یه ماشین دنده اتوماتیک هست با یه ماشین دنده عادی که البته روندن اون دنده‌ عادیه حس مردونه‌تری داره ولی امتحان اون یکی هم لذت خاص خودش را داره « می‌بخشی خواستم عامیانه توضیح بدم شاید دیگران هم استفاده کنن » موفق باشید./