PDA

View Full Version : اشکال در اتصال به سرور

Rahimiyan
سه شنبه 17 اسفند 1389, 11:07 صبح
سلام
ببخشید یک سوال دارم اون اینه که:
وقتی که بانک برنامه رو ایجاد میکنم و توی برنامه استفاده می کنم کار می کنه اما وقتی اون برنامه رو توی یک سیستم دیکه میخوام استفاده کنم کار نمی کنه. یعنی روی سرور دستگاه دیگر اتچ نمیشه در حالی که من دیتچ میکنم. لطفا راهنمایی کنید. وزژن سرور ها یکی است.

DlphIran
سه شنبه 17 اسفند 1389, 11:18 صبح
اس کیو ال سرور زمان نصب تنظیمات داره تا بتونی از طریق کلاینت ها بهش وصل بشی

Rahimiyan
سه شنبه 17 اسفند 1389, 12:27 عصر
اس كيو ال اكسپرس است و تنظيم خواستي از من نمي خواهد.
اين ور‍زن رو در هنگام ستاپ سازي بهم ميده. و وقتي ستاپ رو مي زنيم خود بخود نصب ميشه. حالا بايد چه كار كرد؟

Reza_Yarahmadi
سه شنبه 17 اسفند 1389, 12:51 عصر
Express نیازی به Attach و یا Detach کردن نداره. با استفاده از کانکشن استرینگ به سرویس Express اتچ میشه و با بسته شدن برنامه Detach میشه.
اگر دستور خاصی برای Attach کردن بانک نوشتید اونو حذف کنید و کانکشن استرینگ رو طوری تنظیم کنید که روی هر سیستمی کار کنه (مثلا اسم سرور رو "." و یا local بدید ، آدرس فایل بانک رو طبق فایل اجرایی برنامه تنظیم کنید)

DlphIran
سه شنبه 17 اسفند 1389, 12:57 عصر
اون قسمت کوچک از اس کیو ال که در برنامه های تولید کننده ستاپ بهمراه برنامه شما ساخته می شه مخصوص محیط تک کاربره هست و برای شبکه و مخصوصا سرور مناسب نیست.
شما باید روی سرور نسخه کامل اس کیو ال رو نصب کنید و اگه از نسخه 2000 اس کیو ال استفاده می کنین باید روی کلاینت ها فقط نرم افزار خودتون رو نصب کنین اما اگه از نسخه مثلا 2008 اون استفاده می کنین قستمهای خاصی از اون نسخه رو باید روی کلاینتها نصب کنین تا اتصال برقرار بشه.