PDA

View Full Version : راهنمایی در نصب دیباگر softice

young
جمعه 11 شهریور 1384, 05:48 صبح
سلام
من در زمینه کرک تازه کار هستم و تا حالا هم کار مهمی نکردم فقط یکم با w32asm کار کردم و هگز ادیتور ها اما چند وقت پیش میخواستم روی xp sp2 , سافت آیس (Softice) رو نصب کنم که متاسفانه به علت تعدد آموزش نصب و اینکه هر کدوم یه چیزی نسبت به اون یکی کم و زیاد هستش و من هم شنیدم این نرم افزار با سرویس پک 2 مشکل داره و براش پچ اومده ، خواستم خواهش کنم یکی یه آموزش کامل که قابل فهم هم باشه برای این منظور بگذاره و اگر از Patch های این نرم افزار هم لینکی دارید ممنون میشم لطف کنید.
من این ورژن های Softice رو دارم
SoftICE Driver Siute 3
Compuware DriverStudio v3.1-SoftIce 4.3.1

حالا به نظر شما کار هر کدوم بهتره و مشکل کمتری با XP sp2 داره ، لطفا من رو در موردش راهنمایی کنید

راستی اگر یه آموزش درست و حسابی هم از این نرم افزار هم دارید ممنون میشم برای دانلود بگذارید.
ممنون

Inprise
شنبه 12 شهریور 1384, 09:50 صبح
Driver Suite شامل برنامه های مختلفیه که SoftIce و Visual SoftIce هم جزو اونها هستن . بسته به اینکه بخواهی Single Machine یا Dual Machine دیباگ کنی یکیشون رو انتخاب و نصب کن ؛ برای XP.SP2 هم اگر از SoftIce استفاده میکنی اینو ببین :

In order to get support for XP SP2 you will need to
download an updated osinfo.dat file from our ftp site at
ftp://ftp.compuware.com/pub/driverstudio/outgoing/OsInfo/OSINFO.DAT
After downloading, save this file into your \winnt\system32\drivers
directory.

If SoftICE is already started you will need to reboot your machine
for the changes to take effect.
This update is only needed if you are using Windows XP - SP2

موفق باشی.

joker
یک شنبه 04 دی 1384, 16:45 عصر
سلام
من با این سافت آیس از وقتی کارت گراافیکی عوض کردم بدجوری مشکل پیدا کردم
کارتم NVIDIA TNT2 64 هست ظاهرا توی لیست کارتهایی که سافت آیس پشتیبانی میکنه هست ولی وقتی میخوام برم توی سافت آیس سیستم در حالتی شبیه به هنگ کردم میمونه ( بدون تغییر حتی روزلیشن) و باید یکبار دیگه CTRIL+d بزنم
به نظرتون چطوری میتونم یه جوری باهاش کنار بیام .......