PDA

View Full Version : خروجی نهایی از برنامه ای که از دیتابیس sql server 2008 استفاده می کند

andaron
شنبه 21 اسفند 1389, 07:34 صبح
با سلام دوستان

من در حال حاضر یک برنامه نوشتم(کتاب خانه ) که با sql server در ارتباط هستش حالامی خواستم بدونم اگر من خروجی نهایی برنامه رو بگیرم آیا باید سیستمی که برنامه در اون نصب میشه ب هم باید sql server داشته باشه آخه sql server خیلی سنگین هستش و نصبش طول می کشه

2-من وقتی ک برنامه حسابداری و غیری که مال شرکت های دیگه است رو نصب می کنم ندیدم که sqlserver نصب شه
3-یه سوال دیگه دارم اینکه آیاsql expres برای چه کارهای مناسب هستش آیا برای تاکسی سرویس ، کتابخانه و حسابداری مناسب هستش

andaron
یک شنبه 22 اسفند 1389, 01:14 صبح
دوستان کمک کنند

aghayex
یک شنبه 22 اسفند 1389, 06:55 صبح
دوست عزیز مزیت این پایگاه داده اینه که داده ها مدیریت میشن و این مدیریت جز با نرم افزار اس کیو ال انجام نمیشه پس باید اس کیو ال نصب کنی .
شما اگه حجم داده ها پاینه می تونی از اکسس یا پایگاه داده هایی که نیاز به مدیر ندارن استفاده کنی
اما اگه حجم برنامت بالاست راهی نداری
حالا برا استفاده از اس کی ال دو راه داری یکی اینکه از نسخه اکسپرس استفاده کنی که این روش شما نصب اس کیو ال رو با یک کلید انجام می دی و نیاز به اتچ دیتابیس نداری ( با این شرط که کانکشن استرینگ رو رو اکسپرس تنظیم کنی )
دو از نسخه های دیگه اس کیو ال استفاده کنی که نیاز به نصب سخت و اتچ کردن دارن اما امکانات تخصص بیشتری نصبت به اکسپرس دارن
انتخاب با شماست

andaron
یک شنبه 22 اسفند 1389, 10:51 صبح
ممنون دوستدعزیز یعنی وقتی من یه نرم افزار حسابداری هلو رو نصب می کنم sqlserver هم باهاش نصب میشه یعنی کل نرم نرم افزار sql server که فقط برای نصب sql server حدود نیم ساعت نیاز هستش اگه اینطوری هستش پس چرا مثال حسابداری هلو خیلی سریعتری نصب میشه
یه سوال sql experes تا چه حد خوبه یعنی برای یک حسابداری یا تاکسی سرویس خوبه

m.soleimani
یک شنبه 22 اسفند 1389, 12:08 عصر
یه سوال sql experes تا چه حد خوبه یعنی برای یک حسابداری یا تاکسی سرویس خوبه

بله مناسب هست چون تعداد تراکنش‌های یه تاکسی سرویس خیلی زیاد نمی‌شه ولی در مورد حساب‌داری یه پرسش کلی هست بستگی داره شما حساب‌داری چه جایی رو قصد داشته باشی بنویسی برای یه مغازه جواب می‌ده برای یه شرکت کوچیک هم جواب می‌ده ولی برای حساب‌داری پرکاربرد مثلن بانک جواب نمی‌ده « امکاناتش هم مناسب نیست » موفق باشید./