PDA

View Full Version : انتقال برنامه های ایجاد شده توسط Stimulsoft

teymoorei
شنبه 21 اسفند 1389, 21:10 عصر
می دونم اینجا جاش نیست اما ، جاش هم جواب مارو ندادند .
دیدم اینجا فعال تره گفتم شاید اینجا جوابم رو بگیرم .
من یه برنامه نوشتم که حالا وقتی روی کامپیوتر کلاینت میزارم نشون نمیده ظاهرا DataSource درست نیست و فایل پایگاه داده رو نشون نمیده مثل برنامه های ویندوز هم نمی تونم بنویسم app.path حالا چیکار کنم پایگاه داده هم sql هستش

siavash_realy
یک شنبه 22 اسفند 1389, 09:36 صبح
میشه مشکلتون رو دقیق تر توضیح بدید ؟

teymoorei
یک شنبه 22 اسفند 1389, 12:19 عصر
ببینید وقتی ما database رو از داخل Server Explorer می سازیم پایگاه داده داخل درایو C:\Program Files\Microsoft SQL Server\MSSQL10.SQLEXPRESS\MSSQL\DATAl ساخته میشه بعد اون رو کپی می کنیم کنار برنامه و از طریق application.path از اون استفاده می کنیم . حالا من می خوام این کار رو برای Stimul Soft بکنم تا روی کامپیوتر کلاینت اجرا بشه .

aghayex
یک شنبه 22 اسفند 1389, 18:23 عصر
من درست متوجه نشدم Stimul که یک برنامه گزارش ساز هست ! چه ربطی به انتقال داره

teymoorei
یک شنبه 22 اسفند 1389, 18:59 عصر
ما باید file mrt رو باید همراه با برنامه به کامپیوتر کلاینت ببریم حالا Connection Strin اون چه طوریه ، چون ما برای DataBase مینویسیم Application.path برای Stimul چی بنویسیم .

aghayex
یک شنبه 22 اسفند 1389, 20:40 عصر
چرا اطلاعاتت رو از طریق برنامه به stimul نمی فرستی ؟
مثل اینکه در دات نت مشکلی نداری

teymoorei
یک شنبه 22 اسفند 1389, 22:43 عصر
میشه کاملتر توضیخ بدید و یه نمونه برنامه هم بزارید .

siavash_realy
دوشنبه 23 اسفند 1389, 11:14 صبح
بهترین راه همونی هست که دوستمون گفت، یعنی دیتاست رو از طریق برنامه ات به Stimul پاس کنی، این کار مزیت های زیادی داره از جمله اینکه ساختار داده ات رو کاربر نمیبینه، نمونه کدش اینه :

Imports Stimulsoft.Report
Imports Stimulsoft.Report.Design
.
.
.

Private Sub ReportCommand Click(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs)
Dim _ReportDataSet As DataSet
Dim _StiReport As New StiReport

.
. در ادامه دیتاست رو با تیبل های مورد نظرت پر کن و به روش زیر دیتاست رو به گزارش ساز پاس کن
.

_StiReport.RegData("DataSource", _ReportDataSet)
_StiReport.Load("c:\sample.mrt")
_StiReport.Compile()
_StiReport.Show()

End Sub

teymoorei
دوشنبه 23 اسفند 1389, 11:49 صبح
ببینید من همین DataSource لعنتی رو نمی دونم چه طوری باید پر کنم توی پنجره Data Source Name چیزی نماید که انتخاب کنم خواهش می کنم کمک کنید .
خواهش می کنم یه نمونه پروژه یا یه کتاب یا یه فیلم بزارید .
دیگه کم آوردم یک هفتس دنبالشم

siavash_realy
دوشنبه 23 اسفند 1389, 12:02 عصر
یک سوال، شما کار با ADO.Net رو بلدید ؟

teymoorei
دوشنبه 23 اسفند 1389, 12:27 عصر
دست شما درد نکنه دیگه .
من قبلا با CrystalReport کار کردم اما حالا می خوا با Stimul کار کنم .
در ضمن پروژه ای که من دارم می نویسم برای آموزشگاه های فنی و حرفه ای شهر مونه که 18 تاست و همشون مهندسن و این پروژه رو به من دادن .
فکر کنم شما سوال من رو متوجه نشدین من باید از داخل Stimul یه Data Source بسازم و بعد به توضیحات شما دوستان گلم برسم در حالی که توی پنجره ی Data Source Name چیزی نیست که من انتخاب کنم و باید قبلش Connection بسازم ،در حالی که دوستان می گن نمی خواد و فقط همون اول DataSource بساز و بعدا داده ها تو پاس بده .
ببخشید زیاد نوشتم .

siavash_realy
دوشنبه 23 اسفند 1389, 13:46 عصر
دوست عزیز شماره تماسم رو برات پیام میکنم، باهام تماس بگیر تا راهنماییت کنم، چون offline نوشتن زمان زیادی میگیره.