PDA

View Full Version : سوال: ساخت شماره سریال با استفاده از سریال نامبر هارد دیسک

koorosh-soft
شنبه 21 اسفند 1389, 22:21 عصر
سلام دوستان میخوام بدونم چه جوری میشه سریال نامبر هارد رو به دست آورد ؟ طوری که با استفاده از برنامه هایی که سریال هارد رو تغییر میدن (به صورت نرم افزاری) برنامه به هم نریزه ! بعد میخوام ببنیم آیا این کار برای ساخت شماره سریال برنامه امنیت داره یا نه؟!

biotechsoft
شنبه 28 اسفند 1389, 22:58 عصر
هرگز این کار رو نکن
با تعویض ویندوز سریال هارد (نرم افزاری) عوض میشه و کاربر به درد سر میافته و اکتیو کردن های پی در پی و... خلاصه دردسر
اولین login برنامه رو ذخیره کن و بعد مدت زمان استفاده بده!!!!
کاری که همه شرکتهای دنیا دارن انجام میدن(microsoft,apple,adobeو....)
به هر حال اصرار داشتی کد رو برات میفرستم!

koorosh-soft
یک شنبه 29 اسفند 1389, 00:07 صبح
خوب اون که بد تر میشه!
مثل ADOBE CS5 کلا تریال نصب می کنی بعد کرک تریال رو از بین میبره!
سریال CPU بعد ویندوز تغییر میکنه؟

alimanam
یک شنبه 29 اسفند 1389, 00:32 صبح
با تعویض ویندوز سریال هارد (نرم افزاری) عوض میشه و کاربر به درد سر میافته

جدیداً اینجوری شده :متعجب: تا جایی که من اطلاع دارم سریال واقعی هارد دیسک به هیچ وجه با روش های نرم افزاری قابل تغییر نیست شما منبع گفته تون رو بفرمائین من هم پی به این منبع با ارزش ببرم .

موفق باشید ./

koorosh-soft
یک شنبه 29 اسفند 1389, 16:56 عصر
تا جایی که من اطلاع دارم سریال واقعی هارد دیسک به هیچ وجه با روش های نرم افزاری قابل تغییر نیست

چه جوری میشه سریال نامبر هارد رو به دست آورد ؟ طوری که با استفاده از برنامه هایی که سریال هارد رو تغییر میدن (به صورت نرم افزاری) برنامه به هم نریزه

alimanam
یک شنبه 29 اسفند 1389, 18:29 عصر
با سلام

چه جوری میشه سریال نامبر هارد رو به دست آورد ؟از چند روش میشه این کار رو کرد که ساده ترین روشش استفاده از WMI هست که پروژه ضمیمه این کار رو انجام داده .....

طوری که با استفاده از برنامه هایی که سریال هارد رو تغییر میدن (به صورت نرم افزاری) برنامه به هم نریزه اولاً که با استفاده از روش های نرم افزاری من ندیدم بشه همچین کاری رو انجام داد :متعجب: اگه شما همچین برنامه ایی دارین لطفاً لینک بدین من هم ببینم ..... تا جایی که من اطلاع دارم تنها با استفاده از روش سخت افزاری سریال وافعی هارد دیسک رو میشه عوض کرد که اونم 100% مواقع نتیجه دلخواه رو نمیده و خیلی مواقع باید فاتحه اون هارد رو خوند . :چشمک:

موفق باشید ./

Reza,M
سه شنبه 02 فروردین 1390, 18:48 عصر
با سلام
دوستان اگه ممكنه راهنمايي كنيد كه اين برنامه چه اطلاعاتي را از هارد به ما ميدهد ؟ :متفکر:

محسن شامحمدی
پنج شنبه 04 فروردین 1390, 20:07 عصر
با سلام
دوستان اگه ممكنه راهنمايي كنيد كه اين برنامه چه اطلاعاتي را از هارد به ما ميدهد ؟ :متفکر:
اولین دستگاهی که به Scsi وصل شده رو از توی رجیستری می خونه.
اصلا هم کد مناسبی نیست.
برای گرفتن اطلاعات سیستم از WMI استفاده کنید.

koorosh-soft
دوشنبه 08 فروردین 1390, 19:17 عصر
درباره SID هم میشه توضیح بدین ؟