PDA

View Full Version : ایجاد لینک واریز پول به صورت انلاین

soniarose
چهارشنبه 25 اسفند 1389, 17:57 عصر
سلام من یک سایت با front page و زبان HTML طراحی کردم میخوام یک لینک براش درست کنم که با استفاده از اون افراد بتونن پول به حساب مدیر سایت بریزند لطفا راهنمایی کنید.

king-net
چهارشنبه 25 اسفند 1389, 18:03 عصر
دوست عزیز اگه می خواید لینک بدید اینه :

<a href="YourAddress">Your Link!</a>

ولی اگه می خوای بخش مربوط به واریز به حساب مدیر رو بنویسید کار ساده ای نیست و احتیاج به زبان php و .. پیدا می کنید که بحثش جداست.

soniarose
شنبه 06 فروردین 1390, 18:39 عصر
سلام میشه بیشتر توضیح بدید منظورتون از your address چیه?

MMSHFE
شنبه 06 فروردین 1390, 18:59 عصر
با سلام، دوست گرامي تا جايي كه از سؤال شما بر مياد، گويا با HTML مشكلي ندارين. منظور دوستمون از YourAddress آدرسي هست كه ميخواين با كليك روي لينك، كاربر به اون صفحه هدايت بشه. مثلاً كد زير:

<A href="test.html">Click Me</A>

باعث ميشه كاربر عبارت Click Me رو توي صفحه ببينه و با كليك كردن روي اون، به صفحه test.html هدايت بشه. البته بعيد ميدونم مشكل شما اين مسئله باشه. براي فعال كردن قابليت پرداخت آنلاين، همونطور كه دوستمون اشاره كردن، بايد از زبانهاي برنامه نويسي سمت سرور مثل PHP يا ASPdotNET استفاده كنيد. قبل از اون هم بايد به بانك مربوطه مراجعه كنيد و بعد از تكميل فرم و طي كردن مراحل اداري، به شما يك پانل كار با حساب ازطريق اينترنت داده ميشه و همچنين آموزشهاي لازم ارائه خواهد شد كه چطور اين پانل رو توي وب فعال كنيد. مثلاً اگه بخواين 5 هزار تومان به حسابتون واريز بشه، چه كدي بايد بنويسيد كه با كليك روي اون، كاربر وارد صفحه بانك مربوطه بشه و شماره كارت و رمز اينترنتي و رمز دوم و... رو وارد كنه تا اين 5 هزار تومان به حساب شما منتقل بشه. همچنين از چه طريقي سايت شما از سيستم بانكي اطلاعات كسب كنه و مطمئن بشه كه 5 هزار تومان واريز شده و مشتري در وسط كار، انصراف نداده باشه.
موفق باشيد.