PDA

View Full Version : مبتدی: خطای Warning: session_start()

enteha14252
جمعه 27 اسفند 1389, 07:45 صبح
سلام دوستان کسی میدونه این دوتا خطا برای چیه
Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at c:\wamp\www\web\index1.php:1) in c:\wamp\www\web\index1.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at c:\wamp\www\web\index1.php:1) in c:\wamp\www\web\index1.php on line 2

enteha14252
جمعه 27 اسفند 1389, 07:50 صبح
تورو خدا جواب بدین

aisuda
جمعه 27 اسفند 1389, 07:57 صبح
کدپیج صفحه را UTF-8 without BOM بذارید و دقت کنید قبل از استفاده از این تابع، هیچ خروجی در صفحه (چه به صورت HTML و چه به صورت PHP) نباید داشته باشید. (می تونید session_start() را در خط اول قرار بدید و ضمناً دقت کنید اگه اول فایل کاراکترهای اضافی هست، اونا رو هم حذف کنید، به صورت زیرStart Menu -> Run -> CMD -> Edit Yourfile.php)

MMSHFE
جمعه 27 اسفند 1389, 09:27 صبح
در تكميل پاسخ دوست خوبمون اين مورد رو هم پيشنهاد ميكنم:
1- توي فايل PHP خودتون به ابتداي كد رفته (Ctrl+Home) و دستور زير رو بنويسيد:

<?PHP
ob_start();
?>

2- حالا به انتهاي كد رفته (Ctrl+End) و دستور زير رو بنويسيد:

<?PHP
ob_end_flush();
?>

توضيح: بافر خروجي (Output Buffer يا به اختصار ob) در PHP براي اين به كار ميره كه اطلاعات به جاي ارسال به مرورگر توي بافر ذخيره بشن. دستور ob_start اين بافر رو فعال ميكنه و ob_end_flush محتويات بافر رو براي مرورگر ميفرسته و بافر رو خالي ميكنه.
موفق باشيد.

moon_sky
شنبه 08 شهریور 1393, 15:51 عصر
کدپیج صفحه را UTF-8 without BOM بذارید و دقت کنید قبل از استفاده از این تابع، هیچ خروجی در صفحه (چه به صورت HTML و چه به صورت PHP) نباید داشته باشید. (می تونید session_start() را در خط اول قرار بدید و ضمناً دقت کنید اگه اول فایل کاراکترهای اضافی هست، اونا رو هم حذف کنید، به صورت زیرStart Menu -> Run -> CMD -> Edit Yourfile.php)

من الان در هاست سایتم دارم آپلود میکنم این پیغام میده.حالا اینجا چه جوری کدپیج صفحه رو تغییر بدم؟؟

moon_sky
شنبه 08 شهریور 1393, 16:17 عصر

تو بین گزینه ها utf-8 هست ولی without BOM وجود نداره !!!!

hosein_dig
شنبه 27 دی 1393, 11:18 صبح
سلام

آقا منم این مشکل رو دارم
رو لوکال هاست مشکلی ندارم ولی وقتی آپلود میکنم این مشکل رو دارم
روش های گفته شده نتیجه ای نداشته
من تو یه صفحه لوگین استفاده کردم میخام یه چیزی رو تو سشن بریزم که این پیغام رو میده

Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/....../public_html/login.php:7) in /home/...../public_html/login.php on line 7

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /....../barmante/public_html/login.php:7) in /home/...../public_html/login.php on line