PDA

View Full Version : با عرض معذرت، یک سئوال آماتوری در مورد SQL

Farhad-Csharp
یک شنبه 13 شهریور 1384, 09:27 صبح
سلام.
هر چی در این مورد جستجو کردم نتیجه نداد.در ضمن من از بانک اطلاعاتی هم سر رشته ای ندارم.سئوالم اینه که چطور میشه چند تا table رو روی یک فلاپی کپی کرد و به کامپیوتر دیگری که sql server روی اون نصب هست منتقل کرد.

Navid7h
یک شنبه 13 شهریور 1384, 13:15 عصر
دوست عزیز بستگی داره به اینکه آیا میخواهید فقط ساختار اصلی پایگاه را منتقل کنید یا ساختار همراه با Data

در مورد اول فکر کنم بهترین راه ساخت Database Script در EM است . در کامپیوتر مقصد Script را در QA اجرا کنید

در مورد دوم بهتره یک Complete backup بگیرید و در مقصدپایگاه داده خود را Restore کنید

امیدوارم کمک کرده باشم :چشمک:
موفق باشید

AminSobati
یک شنبه 13 شهریور 1384, 22:27 عصر
اگر فقط چند جدول و اطلاعاتش رو قصد دارین منتقل کنین، همونطور که در پست قبلی اشاره شد، ساختارش رو با ساخت Script ببرید ولی اطلاعاتش رو مثلا با Export به Text File.
و در مقصد مجددا Import کنین

mohammadgij
دوشنبه 14 شهریور 1384, 15:14 عصر
خب میتونید که یه BackUp بگیرید و اون جا Restore کنید. فقط از همون جداولی که بهشون نیاز دارید

m-khorsandi
سه شنبه 15 شهریور 1384, 07:49 صبح
درود

چطور میشه از جداولی که بهشون نیاز داریم Backup تهیه کنیم؟

AminSobati
سه شنبه 15 شهریور 1384, 21:04 عصر
چنین چیزی امکان نداره مگر اینکه از FileGroup استفاده کنین ولی باز هدف شما تامین نخواهد شد چون FileGroup در هنگام Restore شدن، به Log Backup نیاز داره و کل دیتابیس در نهایت Restore خواهد. FileGroup اگر چه میتونه از قسمت خاصی از دیتابیس Backup بگیره ولی عمدتا برای افزایش سرعت Recovery استفاده میشه.

Farhad-Csharp
چهارشنبه 30 شهریور 1384, 10:53 صبح
رفقا لطفا صبر کنید.
من گفتم آماتور هستم. توضیحات شما تخصصی است. QA چیه ، یا چطور میشه restore یا backup تهیه کرد.در ضمن sql server من local نصب شده.

Achchan
چهارشنبه 30 شهریور 1384, 11:49 صبح
In enterprise manager ,navigate to tools section and go through Date Transformation service/Export data .... now trace pictures:

Achchan
چهارشنبه 30 شهریور 1384, 11:57 صبح
In enterprise manager ,navigate to tools section and go through Date Transformation service/Export data .... Go forward and at the end choose to save the DTS package in a file and copy that file on your floppy.At the destination use "Import Data.." wizard that is exactly the opposite of export, you know.Go ahead and try it my friend that is not difficult and you wont mess anything! do it yourself ,it is straightforward. Unfortunately I couldn't insert picture here to help you step by step.However Good luck!
Feel free to mail me: baronc_rampantc@yahoo.ca.