PDA

View Full Version : گفتگو: جستجوگر

abasfar
یک شنبه 29 اسفند 1389, 16:34 عصر
سلام
من یک جستجو گر طراحی میکنم که در ان ادرس سایت داده میشه و بعد از ان با الگریتمی تمام صفحات ان سایت استخراج و کلمات ان که با فاصله جدا شدند برداشه میشه و در پایگاه داده ذخیره میشه و موقعه جستجو کاربر پایگاه داده جستجو شده و مقدار برگشتی نمایش میابه
حالا میخوام بدونم این روش درستی است یا نه هر الگریتمی و یا پیشنهادی دارید ما را بی نصیب نگزارید ممنونم

مسعود اقدسی فام
یک شنبه 29 اسفند 1389, 21:06 عصر
سلام
من یک جستجو گر طراحی میکنم که در ان ادرس سایت داده میشه و بعد از ان با الگریتمی تمام صفحات ان سایت استخراج و کلمات ان که با فاصله جدا شدند برداشه میشه و در پایگاه داده ذخیره میشه و موقعه جستجو کاربر پایگاه داده جستجو شده و مقدار برگشتی نمایش میابه
حالا میخوام بدونم این روش درستی است یا نه هر الگریتمی و یا پیشنهادی دارید ما را بی نصیب نگزارید ممنونم

بحث ترکیب کلمات هم وجود داره. عبارات "ضرب دو جمله ای"، "ضرب دوجمله ای"، "ضرب دوجمله‌ای"، "ضرب دو جمله‌ای"، تقریبا نتایج یکسانی در گوگل دارن. در حالی که بر اساس الگوریتم بالا کلمات با استفاده از فاصله از هم جدا می‌شن.
کلمات کلیدی نقش مهمی دارن، و تشخیص پسوندها و پیشوندها و غیره.

abasfar
دوشنبه 01 فروردین 1390, 00:41 صبح
دوست عزیز درسته که کلمات با فاصله از هم جدا میشه تو دیتا بیس خوب تو جستجو هم کاربر که وارد کرد جدا میشه ازهم