PDA

View Full Version : مشکل در INSERT

Smoke_1110
سه شنبه 09 فروردین 1390, 15:55 عصر
سلام خدمت دوستان عزیز

من یه Table دارم که دارای تعداد 20 فیلد است حالا من تو دستور Sql تعریف کردم که فقط 12 فیلد رو برای ذخیره در این متد داشته باشه تکست بوکسها و کومبو باکسها رو که مربوط به هر فیلد هست رو هم براش تعریف کردم برنامه بدون خطا اجرا میشه ولی وقتی می خوام دکمه ذخیره رو بزنم با این پیام مواجه میشم که به داخل محیط کد نویسی میره و یک خط زرد رو روی اون خط میکشه و یک کادر رو که با یک خط متصل به کد شده رو نشون میده:

There are fewer columns in the INSERT statement than values specified in the VALUES clause. The number of values in the VALUES clause must match the number of columns specified in the INSERT statement.

به نظر شمات ایراد از کجاست؟

ehsanara
سه شنبه 09 فروردین 1390, 16:09 عصر
دستور SQL رو + خطی که خطا میده بزار
داری فیلدهات رو اشتباه مقدار دهی میکنی
با StoreProcedure کار میکنی؟

Smoke_1110
سه شنبه 09 فروردین 1390, 16:12 عصر
این دستور SQL هست
INSERT INTO [dbo].[Table2] ([sh_parwande], [personeli], [meli], [name], [famili], [pedar], [sh], [tt], [sodor], [mahal], [tahol], [fatzand], [jesmi], [eskan], [mazhab], [emtiaz], [tahsilat], [drj], [reshte], [maharat]) VALUES (@sh_parwande, @personeli, @meli,
@name, @famili, @pedar, @sh, @tt, @sodor, @mahal, @tahol, @fatzand, @jesmi, @sahmie, @eskan, @mazhab, @emtiaz, @tahsilat, @drj, @reshte, @maharat);

ehsanara
سه شنبه 09 فروردین 1390, 16:21 عصر
دوست من یکی از پارامتر های Values زیادیه
شما 20تا فیلد داری 21 پارامتر
Sahmie@