PDA

View Full Version : شروع کار با بانک های اطلاعاتی

momomomo
پنج شنبه 11 فروردین 1390, 23:44 عصر
با سلام خدمت اساتید خودم من می خواستم بدونم ب بسم الله کار با پایگاه داده چیه چون من کتاب های زیادی دانلود کردم همشون هم خوبن اما اونا کار رو از جایی پی گرفتن که افرادی مثل من که می خوان از صفر شروع کنن سر در نمیارن چی می شد مثلا من تو این موندم که یه تکست باکس داشته باشم با دوتا باتن که با یکیش مقدار رو داخل دیتا بیس انسرت کنم و با اون یکی همون داده رو دوباره در همون تکس باکس نشون بدم اگر دوستان منبعی سراغ دارن مباحث رو از پایه گفته لطفا معرفی کنن ممنون

sinashahab
پنج شنبه 11 فروردین 1390, 23:52 عصر
ببين دو راه داري​:
1. بگيري كتاب بخوني و كد هاش كه براي ارتباط لازمه رو حفظ كني كه كار تقريبا سختي هست.
2.بري مثال هاي آماده رو نگاه كني و هي تغييرشون بده و با كدها بازي كني و بعد از يه مدت ملكه ي ذهن بشه.

به نظرم راه دوم بهتره كه منابع زيادي دارن مثل اين سايت و programming.ramiz.ir و .....

Directx
جمعه 12 فروردین 1390, 00:07 صبح
خیر دوست عزیز بازی با کد و یاد گرفتن تجربی اصلا برا ی برنامه نویسی توصیه نمی شه وقتی یه چیزیو بخوایی یاد بگیری همیشه باید از اصولش شروع کنی و مفاهیم بنیادیش رو درک کنی بعد شروع کنی به برناهمه نوشتن و تمرین عملی(به قول شما بازی با کد) و این بزرگترین مشکل برنامه نویسی ماست و مخصوصا تو کار با پایگاه داده این قضیه ملموس تره امیدوارم تونسته باشم منظورم رو بفهمونم یه برنامه نویس خوب همیشه اول میشینه پای قلم کاغذ

momomomo
جمعه 12 فروردین 1390, 10:42 صبح
من هم موافقم اول باید الفبا رو یاد گرفت بعد شروع کرد به شعر گفتن منم می خوام بدونم منبع این کار چی هست منبعی که برا مبتدیا باشه؟

Directx
جمعه 12 فروردین 1390, 12:24 عصر
کتاب آقای هاشمی رو خوندی؟
اگه نخوندی اون قسمت مربوط به دیتابیس می تونه برای شروع خوب باشه