PDA

View Full Version : حرفه ای: بسته شدن ناگهانی فرم

ahmadi.edu
یک شنبه 14 فروردین 1390, 07:35 صبح
سلام خدمت دوستان عزیز،
یه مشکلی دارم که شاید کمتر برای کسی پیش اومده باشه،یه فرم دارم که فرم اصلی برنامه است وقتی فرم دوم رو نشون میدم فرم اصلی رو Hide میکنم،در رویداد Closing فرم دوم ،فرم اصلی رو Show میکنم، مشکلم اینجاست حالا تو فرم اصلی هر چیزی که کلیک میکنم، بهتر بگم هر رویدادی که کاری انجام میده رو اجرا میکنم برنامه بسته میشه .حتی داخل رویدادها هم نمیره، مثلا رو کامبو باکس که کلیک میکنم هم قبل از این که لیست باز شه فرم بسته میشه.اصلا نمیشه Trace هم کرد.چون هیچی تو فرم اصلی اجرا نمیشه ، فقط برنامه بسته میشه.
ضمنا هر دوتا فرم من از یک فرم دیگه ارث میبرن.احتمالا یه خرابکاری کردم ولی اصلا نمیدونم چی و چه جوری میشه بهش پی برد.:افسرده:

ali-kh
یک شنبه 14 فروردین 1390, 07:46 صبح
با سلام
لطفا برنامتون رو اینجا بزارید تا راحت تر بشه مشکل رو پیدا کرد

ahmadi.edu
یک شنبه 14 فروردین 1390, 08:53 صبح
با سلام
لطفا برنامتون رو اینجا بزارید تا راحت تر بشه مشکل رو پیدا کرد
متاسفانه برنامم خیلی بزرگه،و باز هم متاسفانه، برنامم شخصی نیست و اجازه ندارم کدهاش رو در اختیار بچه های خارج از شرکت قرار بدم.

ehsanara
یک شنبه 14 فروردین 1390, 09:23 صبح
کدهای مربوط به Show و Hideی رو که برا هر دو فرم نوشتی بزار

ahmadi.edu
یک شنبه 14 فروردین 1390, 09:47 صبح
مشکلم حل شد، میگم که اگه شما هم یک وقت همچین مشکلی داشتید حل بشه، من میخواستم یه منو مثل Contextmenu بسازم که هر جای فرم یا ویندوز کلیک کردم بسته بشه، برای همین از Addmessagefilter استفاده کردم، ولی هنگام بستن پنجره اون رو Remove نمیکردم.اگه کسی توضیح بیشتری در این باره میخواست ، بگه ، روی چشم.